Axl Rose

i

Autor: I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Guns N’ Roses w nowym zwiastunie produkcji Marvela!

2022-04-19 16:02

Do sieci trafił pierwszy zwiastun promujący film "Thor: Miłość i grom". Produkcja Marvela to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. W nowej zapowiedzi pojawili się Hemsworth, Portman, Strażnicy Galaktyki oraz... Guns N’ Roses ze swoim najbardziej ikonicznym utworem!

Przebój Guns N’ Roses wybrzmiał w nowym zwiastunie Marvela! "Thor: Miłość i grom" to jedna z długo wyczekiwanych produkcji. Twórcy filmu jednak nie spieszyli się z publikacją zapowiedzi i dopiero teraz pochwalili się pierwszym wideo, które przybliża nas do czwartej historii Thora. Fani nie ukrywali radości, kiedy zobaczyli zwiastun. Zapowiada się jazda bez trzymanki i sporo dynamicznej akcji. Za reżyserię ponownie odpowiedzialny jest Taika Waititi, a na ekranie nie zabraknie gwiazdorskiej obsady - Christian Bale, Natalie Portman, Chris Hemsworth i wielu innych. W nowej zapowiedzi zabrzmiał również hicior Gunsów! Domyślacie się o jaki numer chodzi?

Co tam w środku gra - Jelonek

"Thor: Miłość i grom" - utwór Guns N’ Roses w zapowiedzi

Repertuar Guns N’ Roses wielokrotnie pojawiał się w filmach i serialach. Największe hity zespołu mogliśmy usłyszeć m.in. w Terminatorze, Wywiadzie z Wampirem, End of Days, Wrestlerze, czy Jumanji. Teraz twórcy nowego Thora sięgnęli po dyskografię zespołu i jeden z największych szlagierów wybrzmiał w zwiastunie nowej produkcji Marvela. Oczywiście chodzi o nieśmiertelne "Sweet Child O’ Mine". Myślicie, że utwór pasuje do takiej zapowiedzi? Poniżej udostępniamy cały materiał.

Sonda
Ile razy w życiu przesłuchałeś/łaś "Sweet Child O’ Mine"?