Grzegorz Markowski - choroba. Jaki jest stan zdrowia wokalisty Perfectu?

i

Autor: screen: https://youtu.be/sSmkaKA-6d0

Grzegorz Markowski - choroba. Jaki jest stan zdrowia wokalisty Perfectu?

2021-05-06 11:36

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że stan zdrowia Grzegorza Markowskiego, nie pozwala mu na występowanie na scenie, a pożegnalne koncerty Perfectu mogą nie dojść do skutku. Jaki jest obecnie stan wokalisty?

Pod koniec kwietnia 2021, dowiedzieliśmy się, że Grzegorz Markowski nie będzie w stanie występować na scenie, ponieważ jego stan zdrowia nie pozwala na to. Zespół Perfect zareagował momentalnie, oświadczając, że zagra koncerty bez wokalisty, zapraszając gości. Teraz do sprawy stanu zdrowia wokalisty, odniosła się menadżerka zespołu, Anna Cieplicka. Jaki jest stan zdrowia Grzegorza Markowskiego?

Co tam w środku gra - Yugoton

Jaki jest stan zdrowia Grzegorza Markowskiego? Sytuację skomentowała menadżerka

W rozmowie z wp.pl, Anna Cieplicka postanowiła odpowiedzieć na wszystkie spekulacje, które są związane ze stanem zdrowia wokalisty. 

Mogę od razu skomentować wszystkie fantastyczne plotki, które pojawiły się niemal natychmiast po opublikowaniu tego oświadczenia: nie, Grzegorz nie jest obłożnie chory, a tym bardziej umierający. Nic z tych rzeczy. (...) Pożegnalna trasa anonsowana była jeszcze przed pandemią, koncerty miały się odbywać w dużych halach, bilety wyprzedały się natychmiast. A dziś wszystko się zmieniło i, jeśli dobrze pójdzie, te koncerty muszą się odbywać z udziałem tylko połowy publiczności. A to oznacza, że trzeba będzie zagrać dwa koncerty, z których każdy trwa co najmniej półtorej godziny. To byłoby dla Grzegorza zbyt dużo. 

To nie tak, że Grzegorz już nigdy nie wyjdzie na scenę. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: to na pewno nie koniec. I nie chodzi o to, że Grzegorz nie chce grać z Perfectem. Na pewno będzie się pojawiał na mniejszych koncertach, na bardziej kameralnych imprezach.

Pozostaje czekać na powrót mniejszych koncertów.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny