Rob Halford ma materiał na bluesowy album: Pracujemy nad tym od dłuższego czasu

i

Autor: screen: https://youtu.be/O4ujW3oe_BQ

Rob Halford ma materiał na bluesowy album: Pracujemy nad tym od dłuższego czasu

2021-05-06 10:30

Rob Halford nie kojarzy się z muzyką bluesową i to raczej nic dziwnego. Frontman Judas Priest postanowił zwiedzić inne rejony muzyczne, zapowiadając jednocześnie wydanie płyty w klimatach bluesa. Co wiemy o ewentualnym krążku?

Rob Halford to postać ikoniczna dla miłośników heavy metalu i raczej ciężko sobie wyobrazić wokalistę w innym repertuarze. Okazuje się, że Rob ma dla fanów niespodziankę, którą jest płyta w klimatach bluesa. Co wiemy o planowanym wydawnictwie? Kiedy możemy się spodziewać krążka?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Rob Halford pracuje nad płytą w klimacie bluesowym. Co o niej wiemy?

Rob Halford w klimacie bluesa? Wygląda na to, że frontman Judas Priest chce spróbować nowych rzeczy, nagrywając album w zupełnie innym klimacie. Jak zdradził w wywiadzie dla kanału Kyle Meredith:

Kocham bluesa. Wszystko wywodzi się z bluesa. Rock and roll zaczął się od bluesa. Razem z moim bratem, Nigelem, i bratankiem, Alexem, synem Iana Hilla oraz Jonem Blakeyem pracujemy od pewnego czasu. Mamy wystarczająco materiału, żeby nagrać płytę. Muszę tylko napisać teksty i nagrać wokale. Mam cały album w moim telefonie i jest świetny. To będzie wyjątkowy moment, bo zawsze chciałem nagrać bluesową płytę. Kiedy czas na to pozwoli, zabierzemy się za bluesowy album.

To nie koniec niespodzianek dla fanów Halforda i Judas Priest! Zespół od dłuższego czasu pracuje nad nowym albumem, a do tego zostały jeszcze do zagrania zaległe koncerty jubileuszowe. Wygląda na to, że fani nie będą mili wytchnienia.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]