Glastonbury jednak się odbędzie? Organizatorzy powiedzieli jaka jest sytuacja

i

Autor: freeimages.com/Giuseppe C

Glastonbury jednak się odbędzie? Organizatorzy powiedzieli jaka jest sytuacja

2021-03-22 9:24

Przez pandemię koronawirusa masa imprez została odwołana, a wśród nich jest na przykład kultowe Glastonbury. Okazuje się jednak, że organizatorzy mają w zanadrzu plan awaryjny, według którego, jest szansa na zorganizowanie imprezy w tym roku.

Pandemia koronawirusa zmiotła z powierzchni ziemi całą branżę rozrywkową, zatrzymując koncerty. Odwołane zostały największe festiwale, które przekazały wprost, że ciężko jest cokolwiek zaplanować i obiecać, ponieważ sytuacja jest niesamowicie dynamiczna. Okazuje się jednak, że kultowe Glastonbury ma plan b i być może jeszcze w tym roku się odbędzie.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Glastonbury odbędzie się jednak w 2021 roku?

Kultowy festiwal miał odbyć się w czerwcu 2021 roku, jednak z powodu sytuacji epidemicznej, podjęto decyzję, by odwołać imprezę. Okazuje się jednak, że jest szansa na to, by impreza odbyła się we wrześniu! Jak przekazali organizatorzy, złożono odpowiednie dokumenty, by móc zrealizować imprezę we wrześniu. Jak przekazali organizatorzy:

Oczywiście, nie mamy pojęcia, czy to nam się uda, ale liczymy na to, że będziemy mieli szansę. Jest mało prawdopodobne, żebyśmy dostali odpowiedź w ciągu najbliższych miesięcy, ale gdy tylko ją otrzymamy, poinformujemy was. Nie oznacza to, że całość dojdzie do skutku, ale musimy już teraz zacząć działać.

Z czego wynika ta sytuacja? Wielka Brytania ogłosiła, że planuje wychodzić z obostrzeń do 21 czerwca, jednak zależne jest to od tego ilu obywateli uda się zaszczepić. Czy jest nadzieja, że w tym roku wrócą duże imprezy? Jest światełko w tunelu.

Sonda
Czy oglądasz spektakle i koncerty online?