Dlaczego KISS kończą karierę? Paul Stanley odpowiedział

i

Autor: screen: https://youtu.be/LMcDg2HwOnM

Dlaczego KISS kończą karierę? Paul Stanley odpowiedział

2021-03-19 10:57

Zakończenie działalności zespołu KISS jest wydarzeniem w świecie rocka, które zostało odsunięte w czasie. Przez pandemie koronawirusa, grupa przesunęła pożegnalną trasę, jednak wiele osób nadal pyta, dlaczego zespół kończy karierę?

Zespół KISS ogłosił już jakiś czas temu, że kończy działalność i żegna się z fanami. Niestety pożegnalna trasa została przełożona na inne terminy i patrząc na rozwój pandemii, różnie może być z koncertami. Nie brakuje jednak pytań, dlaczego zespół w ogóle kończy karierę?  Paul Stanley postanowił wyjaśnić sprawę.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Paul Stanley wyjaśnił, dlaczego zespół KISS kończy karierę

wywiadzie dla 'Rolling Stone' Paul Stanley wyjaśnił, dlaczego zespół dokończy trasę i definitywnie żegna się ze sceną:

Gdybyśmy grali w jeansach i T-shirtach moglibyśmy grać do osiemdziesiątki czy dziewięćdziesiątki. Ale nosimy na sobie po 20-30 kilogramów strojów przez kilka godzin dziennie. Wiek robi swoje. Nie postrzegam tej trasy jako czegoś słodko-gorzkiego. Dla mnie jest ona słodka. Czy na koniec będą łzy? Jasne, ale zobacz, co daliśmy fanom. Inne zespoły tego nie robią.

Teoretycznie, ostatni koncert zespołu miał odbyć się 17 lipca 2021 w Nowym Jorku. Patrząc jednak na sytuację na świecie, pewnie wszystko zostanie przełożone na 2022 rok.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny