Gene Simmons twierdzi, że to fani zabili muzykę rockowa

i

Autor: screen: https://youtu.be/KsADgYwoScY

Gene Simmons twierdzi, że to fani zabili muzykę rockowa

2021-02-08 13:57

Gene Simmons jest postacią, która nie raz zaskakiwała i szokowała, co w zasadzie wpisane jest w działalność grupy Kiss. Tym razem artysta stwierdził, że wie kto zabił muzykę rockową i wygląda na to, że odpowiedź jest dosyć zaskakująca.

Zespół KISS od zawsze zaskakiwał i szokował, co raczej nikogo obecnie nie dziwi. Z pewnością zaskakuje niejedna wypowiedź ze strony Gene Simmonsa, który często wypowiada się na temat kondycji muzyki rockowej i samego gatunku. Tym razem Gene wskazał winowajców tego, że muzyka rockowa ma się źle w dzisiejszych czasach. Jego opinia może być mocno zaskakująca.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Gene Simmons o tym kto zniszczył muzykę rockową. Wypowiedź może zaskakiwać

W wywiadzie dla radia Q104.3, Gene Simmons wskazał szokująco, kto zniszczył muzykę rockową. Jak powiedział artysta:

Winni wszystkiemu są młodzi fani. Zabiliście rzecz, którą kochacie. Jak tylko pojawił się streaming, odebraliście szansę nowym, świetnym zespołom, które nie mogą wyjść z cienia, które nie mogą zarabiać na swojej muzyce, bo każde przesłuchanie piosenki w streamingu to jedna setna albo jedna tysięczna centa. Trzeba mieć miliony a nawet miliardy przesłuchań, żeby zarobić kilka tysięcy. Biznes więc jest martwy. Oznacza to, że następni Beatlesi nie będą mieli takiej szansy, jaką mieliśmy my. Nam wytwórnie płytowe dawały miliony dolarów, żebyśmy mogli nagrywać i koncertować i nie martwić się o zwykłą pracę. Jeśli martwisz się o pracę, nie możesz poświęcić się swojej sztuce.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)