Geezer Butler zapowiedział swoja biografię. Będzie tak ostro jak u Ozzy'ego?

i

Autor: screen: https://youtu.be/WLq2AoT5LHU

Geezer Butler zapowiedział swoja biografię. Będzie tak ostro jak u Ozzy'ego?

2021-03-19 9:27

Geezer Butler zapowiedział oficjalnie, że napisze swoją biografię! Po dobrze przyjętych książkach Tony'ego Iommiego i Ozzy'ego Osbourne'a, basista Black Sabbath chce spisać swoje wspomnienia.

Biografie muzyków Black Sabbath zawsze budziły wiele emocji, głównie po tym, co znalazło się w książce opisującej życie Ozzy'ego Osbourne'a. Teraz do kolegów dołącza Geezer Butler, który postanowił spisać swoje szalone przygody, które nie tylko są związane z Black Sabbath.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Geezer Butler zapowiada swoją biografię. Co w niej znajdziemy?

Widać, że sukces książek Tony'ego i Ozzy'ego zrobił swoje i teraz Geezer Butler chce opowiedzieć, jak to wszystko wyglądało z jego perspektywy. Jak powiedział Butler w wywiadzie dla 'Cleveland.com':

Zacząłem pisać, bo kiedy zmarli moi rodzice, żałowałem, że nie wypytałem ich o więcej rzeczy. Nie wiem zbyt wiele o mamie i tacie, bo oni po prostu byli. Zacząłem więc pisać wspomnienia dla moich wnuków i dobrze się przy tym bawię – piszę o starych czasach, o dorastaniu w Birmingham i tak dalej. Jestem w trakcie.

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Tego nie wiadomo, jednak warto poczekać i porównać wiele sytuacji z tym, co opisywali Tony i Ozzy.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?