Czym zajmowały się te postaci z serialu Ranczo? Komplet punktów tylko dla uważnych widzów

i

Autor: AKPA Quiz z zajęć i zawodów bohaterów serialu "Ranczo"

quizy

Gdzie pracowali bohaterowie "Rancza"? Rozwiąż quiz i sprawdź swoją wiedzę!

2024-06-07 16:21

Już naprawdę niedługo minie dwadzieścia (!) lat, od momentu, gdy na ekranach telewizorów w Polsce zadebiutował serial "Ranczo". Lata mijają, a popularność produkcji i sympatia do niej nie maleją. Humor, świetnie zarysowane postaci sprawiły, że wielu i wiele z nas zna szczegóły "Rancza" praktycznie na pamięć - czy tyczy się to także zawodów i zajęć bohaterów serialu? Sprawdź się, co wiesz na ten temat!

W historii polskiej telewizji jest naprawdę sporo tytułów, które bardzo zasługują na miano tych kultowych. Do tego grona dziś już śmiało zalicza się także Ranczo, którego pomysłodawcą i głównym twórcą był zmarły w 2018 roku Robert Brutter, z którym siły połączyli Wojciech Adamczyk i Jerzy Niemczuk. Cały projekt zadebiutował na antenie programu pierwszego Telewizji Polskiej w marcu 2006 roku i kontynuowany był przez kolejne trzy lata. Po sezonie 4. nastąpiła dwuletnia przerwa w produkcji, a Ranczo powróciło dopiero w marcu 2011 roku i było już nieprzerwanie emitowane do listopada 2016 roku. Ostatecznie powstało dziesięć sezonów produkcji, na które składa się łącznie 130 odcinków, trwających około 45 minut każdy. Na fali popularności serialu powstały także projekty poboczne: film Ranczo Wilkowyje z 2007 roku, spin off Ławeczka w Unii i spektakle teatralne Smak Mamrota i Cud medyczny w Wilkowyjach.

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!

Quiz z zawodów i zajęć bohaterów "Rancza"

Jednym z mocniejszych punktów Rancza są świetnie rozpisane postaci. Każda z nich mocno wyróżniała się także, jeśli chodzi o codzienne zajęcia, skończone kierunki studiów czy podejmowaną na co dzień pracę.

Co wiesz na ten temat? Rozwiąż quiz:

Czym zajmowały się te postaci z serialu "Ranczo"? Komplet punktów tylko dla uważnych widzów

Pytanie 1 z 10
Czym zajmował się Kusy?