Krzysztof Krawczyk, Nosowska i Maleńczuk o współpracy na płycie Duety

i

Autor: materiały prasowe Kasia Nosowska i Maciej Maleńczuk - WYWIADy o współpracy z Krzysztofem Krawczykiem

Gdyby nie było Trubadurów nie byłoby Krawczyka? Zaskakujący komentarz przyjaciela muzyka

2021-04-23 14:37

Stosunkowo zaskakujący komentarz pojawił się w sieci na kilka dni po pogrzebie ikony polskiej muzyki. To mocne słowa, a więc czas sprawdzić na ile prawdziwe i słuszne w kontekście współpracy Krzysztofa Krawczyka z zespołem, który wspominał zawsze z uśmiechem na twarzy. Autorem tej wypowiedzi jest Marian Lichtman, który cytowany jest przez rozmaite periodyki. W wypowiedzi padło również stwierdzenie, że manager muzyka chciał zerwać kontakt z zespołem.

W tym miejscu przypomnijmy, że w dniu pogrzebu muzyka doszło do bardzo ostrej wymiany spostrzeżeń i zdań pomiędzy żoną muzyka, jego fanami, a wspomnianym powyżej Marianem Lichtmanem.  

Trubadurzy autorem sukcesu Krzysztofa Krawczyka? 

Czy faktycznie zespół Trubadurzy są faktycznym autorem sukcesu Krzysztofa Krawczyka? Taka bardzo kontrowersyjna i przez wielu niezrozumiałą hipoteza została wysnuta przez Mariana Lichtmana. Całą sytuacja wydaje się skupiać tylko i wyłącznie wokół konfliktu jaki powstał na linki Lichtman, a rodzina zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Niestety nie zanosi się na to, że atmosfera nie za szybko się ustabilizuje.  Jeden z portali plotkarskich cytuje kolejną wypowiedź, z której jasno wynika, że manager zmarłego już gwiazdora - Andrzej Kosmala - nie darzył sympatią zespołu i jego członków. 

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie

- Całe życie bał się zespołu Trubadurzy, że Krzysztof coś może z nami zrobić - powiedział muzyk w rozmowie z Michałem Dziedzicem autor konfliktu. Takie sformułowania nie zwiastują nic dobrego, a szkoda, ponieważ zamiast wspominać wyjątkową twórczość muzyka dziś uwaga opinii publicznej oscyluje wokół dziwnych i nie mających podparcia w racjonalnej argumentacji spekulacji.  

Zona Krzysztofa Krawczyka jest atakowana!

Żona Krzysztofa Krawczyka jest atakowana! Takiego zdania są internauci, którzy chcąc i nie chcąc muszą być świadkiem wymiany zdań pomiędzy Marianem Lichtmanem, a będącą w okresie żałoby żoną Krzysztofa Krawczyka. Sama zainteresowana zabrała głos w tej sprawie i wyraziła swoje rozżalenie wynikające z pełnych braku empatii słów M.Lichtmana. - Mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet, co się dzieje u nas w domu. Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z Ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię. Błagam cię, daj nam spokój!" - odpowiedziała autorowi sporu Ewa Krawczyk.

Sonda
Jak chciał(a)byś upamiętnić Krzysztofa Krawczyka w Opolu?