Dom z papieru: Korea - ZWIASTUN 2. części

i

Autor: Jung Jaegu/Netflix "Dom z papieru: Korea" - ZWIASTUN 2. części

Gdy wszystko się sypie, czas na prawdziwą akcję: koreański "Dom z papieru" powraca z zapowiedzią nowych odcinków

2022-11-23 14:20

"Dom z papieru: Korea" już wkrótce powróci z kolejnymi odcinkami, w których ujrzymy eskalację przemocy w mennicy. Jak nowy profesor poradzi sobie w sytuacji, gdy cały plan trafi szlag?

"Dom z papieru: Korea" może nie zrobił takiej furory, jak jego hiszpański poprzednik, ale radzi sobie na Netfliksie całkiem nieźle. Pierwsza porcja odcinków za nami, druga zaś szykuje się do debiutu. By podgrzać atmosferę oczekiwania, gigant streamingowy podzielił się kolejną zapowiedzią, która sugeruje, że ujrzymy zarówno kilka odstępstw od pierwowzoru, jak i scen-kalek. Sami zobaczcie. 

"Dom z papieru: Korea" - ZWIASTUN 2. części 

Za kamerą stanął Kim Hong-sun, zaś scenariusze do odcinków opracował Ryu Yong-jae. W swoich rolach powrócą oczywiście Yoo Ji-tae jako Profesor, Kim Yunjin jako Raquel, Kim Ji-hun jako Denver, Park Hae-soo jako Berlin oraz Jun Jong-seo w roli Tokio.

"Dom z papieru: Korea" powróci z kolejnymi sześcioma odcinkami już 9 grudnia 2022 roku. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy remake słynnego serialu doczeka się kolejnego sezonu. 

Sonda
Ile razy oglądałeś/łaś "Dom z papieru"?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Źródło: Gdy wszystko się sypie, czas na prawdziwą akcję: koreański "Dom z papieru" powraca z zapowiedzią nowych odcinków