Friends: The Reunion - TRAILER. Zobaczcie zapowiedź specjalnego odcinka

i

Autor: screen: https://youtu.be/HRXVQ77ehRQ

Friends: The Reunion - TRAILER. Zobaczcie zapowiedź specjalnego odcinka

2021-05-20 8:55

Przyjaciele to pozycja kultowa, która z biegiem lat nie traci na popularności, zyskując nowych fanów. Po 17 latach od zakończenia serialu, fani dostaną specjalny odcinek którego tytuł to 'Friends: The Reunion'. Do sieci trafił trailer specjalnego epizodu serii.

Serial Przyjaciele to jedna z tych produkcji, która z biegiem lat doczekała się kultowego statusu, zyskując fanów na całym świecie. Przez 17 lat od zakończenia serii, pytano cały czas o to, czy jeszcze zobaczymy jakąś kontynuację. Po wielu plotkach i spekulacjach, w końcu otrzymaliśmy konkrety w temacie specjalnego epizodu serialu, którego tytuł to 'Friends: The Reunion'. W sieci pojawił się TRAILER nowego epizodu Przyjaciół.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Friends: The Reunion - TRAILER nowego epizodu Przyjaciół trafił do sieci [WIDEO]

'Friends: The Reunion' to zrealizowany przez HBO odcinek specjalny popularnego serialu, którego premiera zaplanowana została na 27 maja na HBO Max. Będzie to coś w rodzaju wspominkowego epizodu, w którym zobaczymy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisę Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera, a dołączą do nich na ekranie: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon i Malala Yousafzai.

Smutna informacja dla fanów z Polski, specjalny epizod nie pojawi się w HBO GO w naszym kraju. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, tymczasem zobaczcie TRAILER specjalnego epizodu:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!