Florence + the Machine z nowym utworem! Do sieci trafiła piosenka do filmu 'Cruella'

i

Autor: screen: https://youtu.be/Ect1IA4aCqg

Florence + the Machine z nowym utworem! Do sieci trafiła piosenka do filmu 'Cruella'

2021-05-17 10:21

Cruella De Mon to postać ze '101 dalmatyńczyków', która doczekała się swojego filmu aktorskiego! Jakby tego było mało, przy produkcji pojawia się także Florence + The Machine, ze specjalnym numerem przygotowanym na potrzeby produkcji.

Cruella De Mon to postać, która stała się ikonicznym czarnym charakterem, który straszył dzieci w kreskówce '101 dalmatyńczyków'. Po latach ciszy związanej z marką, słynna postać wraca i to w aktorskim filmie. Jakby tego było mało, muzyka w produkcji zostanie stworzona przez Florence + The Machine.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Cruella z piosenką Florence + The Machine [AUDIO]

Przypomnijmy, że w postać demonicznej Cruelli wcieli się Emma Stone, a film otrzymał oficjalną piosenkę, którą wykonuje Florencje + The Machine, a jej tytuł to 'Call Me Cruella'. Z utworem możecie zapoznać się poniżej:

Film miał ukazać się w grudniu 2020, jednak jego premiera została przeniesiona z powodu pandemii i obecna data premiery to 28 maja 2021. Produkcja jest tworzona na zlecenie Disneya, także prawdopodobne jest to, że film zobaczymy na Disney+, którego cały czas nie ma w Polsce. Oczywiście, można korzystać z platformy, jednak trzeba uruchomić to przez VPN.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!