Festiwal Siły Marzeń 2022 - IV EDYCJA

i

Autor: Materiały prasowe

Festiwal Siły Marzeń 2022 - IV edycja. Podróżnicy, sportowcy, youtuberzy i osobowości medialne w jednym miejscu!

2022-09-28 16:43

Festiwal Siły Marzeń powraca! Już z początkiem października 2022 znani prelegenci zabiorą nas do świata pełnego przygody, inspiracji, marzeń i sportu. Co czeka na wszystkich uczestników wydarzenia? Wśród gości pojawi się m.in. Busem przez świat, Jakub Czajkowski oraz Anna Tybor i Jerzy Górski!

Festiwal Siły Marzeń to pasjonujące opowieści podróżników, alpinistów i po prostu ludzi przygody. Wydarzenie rozpoczną zawodowi youtuberzy, blogerzy i autorzy 9 bestsellerowych książek podróżniczych. A przede wszystkim prekursorzy vanlife’u w Polsce. Zespół Busem przez Świat, czyli Ola, Karol i Gaja zdradzą tajniki swojej trzymiesięcznej podróży starym busem, którym pokonali ponad 10 tysięcy kilometrów przez drogi i bezdroża dawnego Imperium Osmańskiego. Po busowych opowieściach z kolorowej będzie można przenieść się m.in. w świat afrykańskiej przygody. Co jeszcze się wydarzy? Poznajcie gości festiwalu oraz wszystkie najważniejsze szczegóły na temat wydarzenia.

Festiwal Siły Marzeń 2022 - GOŚCIE, ATRAKCIE

Lista gości zapowiada się bardzo obiecująco, a organizatorzy dopasowali ich w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na festiwalu pojawią się m.in. Jerzy Górski, Busem przez świat, Miłka Raulin, Anna Tybor, Oswald Rodrigo Pereira, Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus, Artur Owczarski, Jakub Czajkowski i Zbigniew Szwoch. Deserem będzie popołudnie pełne podróżniczych i dokumentalnych filmów. Filmów ważnych, których nie można przegapić - "K2: Góra pamięci", "Trawers Grenlandii", "Inaczej Indie", "Koń-jaki jest? Fakty i Mity". Ale to, co najważniejsze - prelegenci zapewnią zastrzyk przygody, podróży, sportowych wyzwań i pozytywnej energii, a każdy z uczestników będzie mógł osobiście porozmawiać ze swoim idolem, zadać nurtujące pytanie lub zrobić pamiątkowe zdjęcie na festiwalowej ściance.

Festiwal Siły Marzeń 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Przygoda i podróż CZAS START! IV edycja Festiwalu Siły Marzeń to dwudniowa dawka inspiracji i ciekawych historii. Wydarzenie odbędzie się 1-2 października, w Warszawie w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy". Bilety w cenie 20-30 zł oraz pełny harmonogram możecie znaleźć na stronie festiwalsilymarzen.pl/bilety.