FBI odtajniło akta w sprawie śmierci Kurta Cobaina. Co tam znajdziemy?

i

Autor: screen: https://youtu.be/n6P0SitRwy8

FBI odtajniło akta w sprawie śmierci Kurta Cobaina. Co tam znajdziemy?

2021-05-10 11:42

Od śmierci Kurta Cobaina minęło prawie 30 lat i mimo tego, cały czas pojawiają się głosy, że artysta został zamordowany. FBI postanowiło odtajnić akta w sprawie śmierci lidera Nirvany, co możemy w nich przeczytać?

Śmierć Kurta Cobaina budzi wiele emocji i mimo upływu lat, teoria o zabójstwie jest cały czas żywa i ma wielu zwolenników, którzy wierzą w to, że artysta został zabity. Po prawie 30 latach od śmierci lidera Nirvany, FBI postanowiło odtajnić akta w sprawie śmierci artysty. Co możemy w nich znaleźć?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

FBI odtajniło akta w sprawie śmierci Kurta Cobaina. Co możemy tam znaleźć?

Zwolennicy teorii spiskowych raczej nie będą mieli powodów do radości, ponieważ w aktach FBI, nie ma słowa o udziale osób trzecich. Co prawda, pojawiają się listy od fanów, którzy nie wierzą w wersję mówiącą o samobójstwie i domagają się wznowienia śledztwa. 

Wśród ujawnionych dokumentów można znaleźć przygotowany przez FBI wpis, który jest kopią odpowiedzi na jeden z listów sugerujących, że Cobain mógł zostać zamordowany. Śledczy poinformował, ze sprawa nie podlega pod nich i nie mają żadnych informacji związanych ze śledztwem, ponieważ nie zajmują się nim również władze stanowe i lokalne.

Jak widać, dokumenty nic nie zmieniają i raczej można było się tego spodziewać.