Fanowski film o Batmanie bije rekordy popularności w sieci. W filmie pojawił się aktor od Tarantino

i

Autor: Screen: https://youtu.be/K0x_YjkgFjc

Fanowski film o Batmanie bije rekordy popularności w sieci. W filmie pojawił się aktor od Tarantino

2021-03-17 9:45

Filmowa historia Batmana ma lepsze i gorsze momenty i w zasadzie ostatnie lata to raczej gorszy czas dla historii o Mrocznym Rycerzu. Na szczęście są utalentowani fani, którzy dbają o to by pojawiały się dobre produkcje. W sieci króluje ostatnio film fanowski o Batmanie, który powala swoim poziomem realizacji.

Historia filmów o Batmanie jest dosyć zawiła i miewa lepsze oraz gorsze momenty. Są filmy, które wpisały się na stałe do kanonu i są uwielbiane przez fanów oraz takie, o których wszyscy woleliby zapomnieć. Ostatnie lata nie są też dobre na Mrocznego Rycerza, a zanim pojawi się film 'The Batman', minie jeszcze trochę czasu. Na szczęście, kreatywni fani nie śpią i stworzyli własną wersję filmu o Batmanie, która robi spore wrażenie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Fanowski film o Batmanie robi furorę w sieci. Zobaczcie 'Dying is Easy'

Film pojawił się na 10 marca na Youtube i wszyscy podkreślają, że powala klimatem i mrocznością. Jakby tego było mało, film jest bardzo dobrze zrealizowany i na ekranie możemy zobaczyć Michaela Madsena, którego większość kojarzy z filmów Tarantino, a w fanowskiej produkcji wcielił się w detektywa Harveya Bullocka. Opowieść oparta jest na walce psychologicznej Batmana z Jokerem, który jest umierający. Stawką jest całe Gotham, a finał może wszystkich zaskoczyć. Zobaczcie sami:

Sonda
Czy czytasz komiksy?