Eurowizja 2021 - Lordi wystąpią podczas konkursu

i

Autor: screen: https://youtu.be/gAh9NRGNhUU

Eurowizja 2021 - Lordi wystąpią podczas konkursu

2021-03-26 10:32

Eurowizja nie kojarzy się z repertuarem najwyższych lotów, jednak co jakiś czas pojawiają się tam perełki, które potrafią zostać ze słuchaczami na bardzo długo. Z pewnością jednym z takich zespołów jest Lordi, którzy mają wystąpić również na Eurowizji 2021.

Eurowizja kojarzy się głównie z muzyką pop i to niekoniecznie tych najwyższych lotów. Oczywiście, by nie generalizować, warto dodać, że trafiają się perełki, które później stają się hitami. Z pewnością, jednym z takich wykonawców jest grupa Lordi, która mimo upływu lat od swojego zwycięstwa podczas Eurowizji, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Okazuje się, że zespół pojawi się także na Eurowizji 2021!

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2021 - Lordi pojawią się na imprezie!

22 maja w Rotterdamie odbędzie się finał Eurowizji 2021 i całość odbywać się będzie pod hasłem Rock The Roof. Podczas imprezy zostaną przypomniane inne występy i tu właśnie pojawi się Lordi i czterech innych wykonawców, którzy pojawili się w poprzednich latach i wygrali. Jak powiedział szef artystyczny Eurowizji, Gerben Bakker:

Jako że jest to 65. edycja konkursu Eurowizji, wybierzemy się w podróż w przeszłość. Każdy występ będzie miał wyjątkową atmosferę. 

Pozostaje czekać na to, co wymyśli grupa Lordi.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!