Erotyczny gadżet z Polski podbija świat! Czym jest Lovely? [VIDEO]

i

Autor: Erotyczny gadżet z Polski podbija świat/screen: youtube.com/channel/UCOSZHOCj-6-mDC3nepBu6qw

Erotyczny gadżet z Polski podbija świat! Czym jest Lovely? [VIDEO]

2017-11-27 14:40

Mówi się, że dla chcącego nic trudnego, udowodniło to dwóch Polaków, którzy stworzyli wyjątkowy gadżet erotyczny. Sprawdźcie, czym jest Lovely.

Polacy potrafią zrobić wiele imponujących rzeczy, a czasami ich wynalazki podbijają świat. Tak jest tym razem, erotyczny gadżet o nazwie Lovely podbija świat, w czym tkwi jego fenomen? Specjalna nakładka wibrująca nakładana jest na penisa i jednocześnie specjalna nadbudowa stymuluje również partnerkę.

Linda: będą furczały pały! Tak się robi polską erotykę

Jednak to nie wszystko, Lovely połączone jest ze specjalną aplikacją, która została stworzona przez seksuologów z Polski i USA. Aplikacja mierzy czas stosunku oraz ilość i szybkość ruchów, dzięki czemu potrafi doradzić partnerom, jak powinni uprawiać seks.

Gadżet stał się na tyle popularny, że dwóch Polaków otrzymało 1,7 miliona dolarów dotacji na niego. Dzięki wsparci finansowemu gadżet pojawi się w: Kanadzie, Japonii, Korei Południowej, Australii i Hong-Kongu, Europie Zachodnie. Z kolei, w USA gadżet zyskał ogromną popularność jakiś czas temu.

Molly Constable - instagram pierwszego króliczka Playboya plus size


Nakładka kosztuje 169 $, a kupić ją można na oficjalnej stronie gadżetu: www.ourlovely.com. Tak wygląda film reklamujący gadżet erotyczny Lovely.