EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

2019-12-11 14:52
Ilustracja do artykułu
Autor: Materiały prasowe

Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.

W ramach partnerstwa stworzono 3 wyjątkowe wzory Eastpak x Smiley: monochromatyczne grafiki inspirowane kultowym wzorem Smiley oraz sitodrukowe aplikacje żółtej buźki na nadrukach moro, które znalazły się na czterech flagowych modelach Eastpak: Padded Pak’r, Springer, Tranverz i Orbit XS. Połączenie sił Eastpak, marki znanej ze swojej wiedzy technologicznej w zakresie projektowania bagażu, ze Smiley, kultowym wizerunkiem popkultury, dało efekt modnych akcesoriów z poczuciem humoru.


ARTUR ROJEK - KUNDEL: ARTYSTA POWRACA Z NOWYM SINGLEM! [WIDEO]
Pomiędzy Eastpak i Smiley istnieje wyjątkowa synergia. Obie marki łączy historia tworzenia wiodących współprac na rynku z wiodącymi artystami i twórcami, którzy kształtują świat, w jakim żyjemy. Aby uczcić naszą nową współpracę, dzielimy się historiami, które sprawią, że na twojej twarzy zagości uśmiech. Kładziemy nacisk na projekty prowadzone przez organizacje działające na rzecz podnoszenia poziomu życia społeczności. Eastpak podejmuje współpracę z ruchem Smiley i wspiera Depaul International, międzynarodową organizację charytatywną na rzecz osób dotkniętych bezdomnością, wspierającą kobiety w ciąży i matki. Część wpływów ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazana na rzecz organizacji.