Dropkick Murphys w Polsce - bilety na koncerty w Krakowie i Warszawie

i

Autor: brak danych

Dropkick Murphys w Polsce: DATA, BILETY, MIEJSCE KONCERTU

2021-05-05 11:41

Dropkick Murphys właśnie zapowiedzieli swój koncert w Polsce! Data wydarzenia, bilety i miejsce koncertu są już znane, więc najwyższy czas na to by podzielić się z Wami tymi informacjami. Z całą pewnością fani tego punkowego zespołu z Bostonu cieszą się na wieść o tym, że będą mogli zobaczyć na żywo występ Amerykanów w Polsce. Bądźcie czujni, ponieważ przedsprzedaż biletów rusza już niebawem!

Dropkick Murphys przyjadą do Polski! podczas zaplanowanej już i ogłoszonej wszem i wobec trasy koncertowej formacja będzie promować swój nowy album Turn Up That Dial.

Koncert Dropkick Murphys w Polsce - data i miejsce

Koncert Dropkick Murphys - data i miejsce wydarzenia są już znane! Wiemy, że w muzycy przyjadą do Warszawy już na początku przyszłego roku. Koncert odbędzie się 10 lutego 2022 roku Hali nr 4 centrum EXPO XXI w Warszawie. Zimowa trasa jest nierozłącznie związana z aktywną i przemyślaną promocją najnowszego albumu Turn Up That Dial, który został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez fanów, jaki i krytyków.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Jeżeli planujecie się wybrać na koncert tej lubianej amerykańskiej formacji, to koniecznie bądźcie czujni, ponieważ dosłownie w ciągu najbliższych dni ruszy przedsprzedaż biletów na to wydarzenie.

Koncert Dropkick Murphys w Polsce - bilety

Bilety na koncert Dropkick Murphys w Polsce trafią do sprzedaży już niedługo. Jako, że wydarzenie najprawdopodobniej odbędzie się zgodnie z planem, ponieważ przecież już powoli żegnamy się z restrykcjami, które zrujnowały branżę eventową, formacja postanowiła bardzo szybko ruszyć z przedsprzedażą wejściówek na swój koncert w Polsce. Swój bilet będziecie mogli kupić począwszy od godziny 10:00 w dniu 7 maja 2021 roku w autoryzowanych punktach sprzedaży. Link do stron dystrybutorów wejściówek pojawi się także na stronie wydarzenia na facebookowym profilu formacji.

Sonda
Na jaki festiwal w 2021 roku się wybierasz?