Dlaczego SOAD nie chcieli nagrać numerów Serja Tankiana? Wokalista opowiedział o tym w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/BGilNMeIR70

Dlaczego SOAD nie chcieli nagrać numerów Serja Tankiana? Wokalista opowiedział o tym w wywiadzie

2021-03-22 9:44

Materiał, który ukazał się na EPce 'Elasticity' Serja Tankiana, pierwotnie miał znaleźć się na nowej płycie System Of A Down. Dlaczego reszta muzyków nie zgodziła się na te numery? O tym opowiedział wokalista w ostatnim wywiadzie.

EPka 'Elasticity' to najnowsze wydawnictwo Serja Tankiana, który zapowiadał, że będą to numery, które nie znalazły się finalnie na nowej płycie System Of A Down. Dlaczego te piosenki nie znalazły miejsca na nowym wydawnictwie SOAD? O tym Serj opowiedział w nowym wywiadzie.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Serj Tankian powiedział, dlaczego piosenki z 'Elasticity' nie weszły na nowy album SOAD

Serj wiele razy już podkreślał, że nowe piosenki nie weszły na SOAD, ponieważ panowie nie byli w stanie dogadać się co do kierunku twórczego. A o co dokładnie chodziło? O tym szerzej wokalista powiedział w wywiadzie dla 'Consequence Of Sound':

Byłem przekonany, że te piosenki będą pasowały do System Of A Down. Chłopakom nawet się podobały, pracowaliśmy nad nimi. To było kilka lat temu. Ale nie potrafiliśmy znaleźć porozumienia pod względem kreatywnym. Będę szczery: gdyby System nagrał te piosenki, nie brzmiałyby tak. Brzmiałyby zupełnie inaczej i nie ma w tym nic negatywnego ani pozytywnego. Pomyślałem sobie „no dobrze” i postanowiłem wydać je sam, bo wierzę w nie. Płytę nazwałem „Elasticity” również dlatego, że przypomina to „Toxicity”, a te piosenki były pisane z myślą o Systemie.

Album 'Elasticity' znajdziecie w sieci oraz w wersji fizycznej. Dostępny jest krążek CD, a od 30 kwietnia 2021 również winyl.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)