Puma

i

Autor: Matriały prasowe

DJ SNAKE AMBASADOREM NOWEGO MODELU MIRAGE MARKI PUMA

2021-02-17 5:10

Sportowa marka PUMA nawiązuje współpracę z francuskim DJ-em i producentem muzycznym Williamem Sami Etienne Grigahcine, znanym pod pseudonimem DJ Snake.

Słynący z przekraczania granic swojego muzycznego stylu artysta został globalnym ambasadorem najnowszej rodziny sneakersów PUMA – Mirage. W swojej kilkuletniej karierze osiągnął wiele sukcesów, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów dzisiejszego pokolenia. Zadebiutował w 2013 roku singlem „Turn Down for What”, co pociągnęło za sobą falę współprac ze światowymi twórcami.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

„Od zawsze obserwuje zmieniające się trendy modowe. Możliwość dołączenia do rodziny PUMA to wyjątkowe osiągnięcie i wiem, że moja szafa wzbogaci się o kilka świetnych dodatków.” – powiedział DJ Snake. „Jako kolekcjoner butów zawsze śledziłem nowości marki, a w mojej kolekcji znajduje się kilka ciekawych egzemplarzy, które towarzyszą mi przez długi czas mojej kariery. Dzięki tej współpracy mam możliwość nadania nowej perspektywy modelowi Mirage, który należy do jednej z moich ulubionych sylwetek.”

Mirage OG po raz pierwszy został wprowadzony ponad 50 lat temu, pierwotnie jako but lekkoatletyczny. W latach 90-tych doczekał się nowej, biegowej odsłony. Teraz ponownie został przywrócony z archiwum marki jako but lifestyle’owy, wzbogacony o futurystyczne rozwiązania. Mirage Tech wyróżnia się mocną kolorystyką, nawiązującą do oświetlenia oraz atmosfery wydarzeń EDM.

Buty dostępne będą od 22 lutego w wybranych sklepach partnerskich oraz na PUMA.com.

Puma

i

Autor: Matriały prasowe