Deadpool 3 - Ryan Reynolds udostępnił sugestywne zdjęcie

i

Autor: screen: https://youtu.be/tLmStxxzhkI

Deadpool 3 - Ryan Reynolds udostępnił sugestywne zdjęcie

2021-06-08 10:26

Deadpool to postać z uniwersum Marvela, która bardzo szybko zyskała wielu fanów i to za sprawą ekranizacji filmowych. Po przejęciu 20 Century Fox przez Disneya, pewnym było, że Deadpool trafi do Kinowego Uniwersum Marvela. Teraz Ryan Reynolds sugestywnie zapowiedział kontynuacje przygód słynnego najemnika.

Deadpool to jedna z tych postaci, która zyskała wielu fanów, którzy nie interesowali się wcześniej komiksami. Wszystko to oczywiście za sprawą dobrze opowiedzianej historii i świetnej roli Ryana Reynoldsa, który długo walczył o to, by Deadpool był taki, jaki jest obecnie. Po przejęciu przez Disneya studia 20 Century Fox, pewnym się stało, że Deadpool dołączy do Kinowego Uniwersum Marvela. Teraz sam Reynolds umieścił zdjęcie, które sugestywnie pokazuje, że coś jest na rzeczy.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Deadpool 3 - kiedy premiera nowej części filmu?

Ryan Reynolds udostępnił na swoich profilach w social mediach zdjęcie, które sugeruje, że jest w podróży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w torbie znajduje się maska Deadpoola! Fani przypuszczają, że może chodzić o spotkania z włodarzami Marvela, by dogadać szczegóły kolejnej odsłony historii. Według plotek, Reynolds miał naciskać, by nie obniżać kategorii wiekowej produkcji. Zobaczcie sami zdjęcie, które pojawiło się na stories Reynoldsa:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!