Dawid Podsiadło przekłada koncerty stadionowe. Kiedy się odbędą?

i

Autor: screen: https://youtu.be/BdJV_o2uEJ8

Dawid Podsiadło przekłada koncerty stadionowe. Kiedy się odbędą?

2021-04-22 8:56

Pandemia koronawirusa, zmusiła wszystkich artystów i organizatorów do zmian dat zaplanowanych wydarzeń. Dawid Podsiadło również zmuszony został do zmian dat swoich dużych koncertów. Kiedy odbędą się planowane wydarzenia?

Dawid Podsiadło zapowiadał ogromną trasę koncertową, która miała odbywać się na stadionach, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mieli mieć okazję na usłyszenia na żywo wokalisty. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i ogłoszono, że wydarzenia zostają przełożone. Kiedy odbędą się zaplanowane koncerty?

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Dawid Podsiadło przekłada koncerty stadionowe! Co z biletami?

Jak napisał na swoim Facebooku artysta, koncerty muszą zostać przełożone, ponieważ obecna sytuacja epidemiczna nie pozwala na planowaną organizację:

Jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i niemożliwej do przewidzenia sytuacji, w której musieliśmy przełożyć wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia. Tak było również z koncertami stadionowymi Dawida Podsiadło (moimi), które przenieśliśmy na czerwiec 2021 z wiarą, że tak odległy termin pozwoli nam bez przeszkód zrealizować te plany. Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy. 

Jest jednak nadzieja na realizacje wydarzeń jeszcze w tym roku! Jak napisał Dawid:

Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach. Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy dadzą znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów. Zdajemy sobie sprawę jak trudna także dla Was jest obecna sytuacja i miniony, pełen trudnych doświadczeń, rok. Dlatego tym bardziej dziękujemy, że jesteście z nami i że zdecydowaliście się cierpliwie poczekać na spotkanie, które mieliśmy odbyć już prawie rok temu. Wiemy, że minęło już dużo czasu, ale prosimy – jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety także tym razem i spotkajmy się we wrześniu. Jesteśmy przekonani, że wraz z postępującym programem szczepień pozytywne scenariusze, które mówią o uzyskaniu odporności populacyjnej zrealizują się i tym razem będziemy w stanie zagrać dla Was bez przeszkód.

Pozostaje tylko cierpliwie czekać, na horyzoncie widać szansę na realizację wydarzeń w lato, może wtedy się w końcu uda.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny