Dave Lombardzo ocenił grę Larsa Ulricha: Bez niego nie byłoby Metalliki

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=0m6smR-M2qg

Dave Lombardzo ocenił grę Larsa Ulricha: Bez niego nie byłoby Metalliki

2021-01-18 10:07

O Larsie Ulrichu mówi się od lat, jako o perkusiście, który na tle innych kolegów wypada dosyć słabo. Jak umiejętności Larsa ocenia Dave Lombardo?

O umiejętnościach Larsa Ulricha powstała masa anegdot i memów, które od lat bawią fanów i antyfanów Metalliki. Niestety, Lars wypada blado na tle innych kolegów perkusistów, jednak nie da mu się odmówić wkładu w historię muzyki. Jak umiejętności Ulricha ocenia Dave Lombardo?

Co tam w środku gra? - Motorhead

Dave Lombardo ocenił grę Larsa Ulricha. Co były bębniarz Slayera myśli o koledze?

O tym, jak Lars gra na perkusji, powstały już legendy i memy, które bawią fanów i antyfanów zespołu. Jak grę kolegi ocenia Dave Lombardo? Były bębniarz Slayera wypowiedział się na temat gry kolegi bardzo pozytywnie:

Uważam, że Lars to dobry perkusista. Jest dobrym aranżerem. No właśnie, on aranżuje… Bez Larsa nie byłoby Metalliki. Należy więc docenić to, co robi dla zespołu.

To niezwykle ważne, żeby w zespole była chemia. Jest tam czterech muzyków. Kiedy między nimi jest chemia – swego rodzaju interakcja – gdy wyeliminujesz jednego członka, to już nie będzie to samo. Jeśli z równania zabierzesz Larsa, nic już nie będzie takie samo.

Zespół miałby inną osobowość, gdyby ktokolwiek inny zasiadł za perkusją, dlatego w Metallice nie zmieniałbym nic.

Nie da się nie zgodzić z Davem, bo mimo tego, że wpadki Larsa czasami mocno kują w uszy, to gdyby nie on i jego gra oraz zaangażowanie, to Metallica mogłaby nie być tu, gdzie jest obecnie. Przypomnijmy, że Metallica obecnie pracuje nad nowym albumem, który być może pojawi się jeszcze w tym roku.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)