Dave Grohl zapowiedział film dokumentalny z udziałem wielkich gwiazd. Kto pojawi się w produkcji?

i

Autor: screen: https://youtu.be/fVbgQ5bHLok

Dave Grohl zapowiedział film dokumentalny z udziałem wielkich gwiazd. Kto pojawi się w produkcji?

2021-04-13 9:59

Dave Grohl stara się pozostawać cały czas aktywny, zwłaszcza w czasach, gdy działalność muzyczna jest mocno ograniczona. Frontman Foo Fighters zapowiedział film dokumentalny, w którym pojawi się prawdziwa plejada gwiazd.

Dave Grohl postanowił chyba, że w czasach pandemii nie będzie siedział bezczynnie i czekał na powrót do normalności. Jakiś czas temu pojawiła się nowa płyta Foo Fighters, potem zapowiedziano książkę ze wspomnieniami, a teraz wokalista zareklamował film, który poniekąd jest biografią, a poniekąd dokumentalnym filmem drogi, który podejmuje temat początków znanych zespołów.

Produkcja opowiada o wystawieniu pasji na próbę – etapie w karierze, gdy granie dla innych staje się nieracjonalnym aktem ślepej wiary w to, co się robi. Pierwszym krokiem, żeby udowodnić sobie i światu, że Twoje miejsce Ci się należy, jest zebranie swoich instrumentów, talentu oraz odwagi i ruszenie w trasę – tak jak robią to prawdziwe gwiazdy rock and rolla.

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Dave Grohl zapowiada specjalny dokument, w którym pojawią się znani artyści

Dave zrealizował film, który miał być produkcją towarzyszącą trasie koncertowej, jednocześnie świętując 25-lecie zespołu. Niestety, sytuacja epidemiczna mocno zmieniła plany, ale film i tak się ukaże! W produkcji 'What Drives Us' zobaczymy między innymi: Briana Johnsona, Slasha, Duffa McKagana, Flea czy Larsa Ulricha

Jak powiedział Grohl o filmie:

Ten film to mój list miłosny do każdego artysty, który kiedyś po prostu wsiadł do vana i wyruszył w trasę, zostawiając wszystko, by po prostu grać muzykę. To, co zaczęło się jako własnoręcznie tworzony projekt, przerodziło się w poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Co nas napędza?”

Zobaczcie zwiastun:

Film trafi na Amazon Prime już 30 kwietnia 2021.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]