Daron Malakian o nowościach System Of A Down: póki co zajmiemy się swoimi sprawami

i

Autor: screen: https://youtu.be/XqmknZNg1yw

Daron Malakian o nowościach System Of A Down: póki co zajmiemy się swoimi sprawami

2020-11-17 11:29

Dwa nowe numery System Of A Down wywołały wiele emocji i oczywiście odżyły pytania na temat nowego albumu. W jednym z ostatnich wywiadów, Daron Malakian postanowił zdradzić, jakie są szanse na nowe rzeczy od SOAD.

Dwa nowe utwory System Of A Down, wywołały ogromne emocje wśród fanów zespołu i do przewidzenia było, że coraz częściej zaczną się pojawiać pytania o nowy album. Na to zagadnienie postanowił odpowiedzieć Daron Malakian, który również skomponował piosenki ''Protect The Land'' oraz ''Genocidal Humanoidz''. Czy jest szansa na nowe rzeczy od SOAD?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Daron Malakian o nowych rzeczach System Of A Down: Nigdy nie mówię nigdy

W wywiadzie dla ''Guitar World'', Daron Malakian opowiedział, jak wygląda obecnie sytuacja w SOAD i między muzykami:

Nigdy nie mówię nigdy. Nie spodziewaliśmy się, że wydamy te numery. Chciałem je wydać z moim drugim zespołem, Scars On Broadway, ale wydarzyła się ta sytuacja z Armenią i postanowiliśmy odsunąć na bok nasze różnice. Różnice dotyczą tylko zespołu, poza nim wszyscy dogadują się całkiem nieźle. Jesteśmy jak rodzina. Tak więc nigdy nie mówię nigdy, ale nie spodziewam się, żeby System Of A Down miał zrobić coś teraz albo niedługo. Najważniejsze jest dla mnie, że fanom podobają się te piosenki. Na tym na moment poprzestaniemy. Jeśli coś się potem wydarzy, powiemy o tym, a póki co zajmiemy się swoimi sprawami.

Czy to oznacza, że SOAD jednak wejdą do studia? Serj Tankian wspominał, że obecnie skupia się na sprawach Armenii i nie umiałby myśleć o muzyce. Jednak, jeżeli udało się po 15 latach nagrać dwa nowe utwory, to być może jest szansa na coś więcej.