Czym zaskoczy widzów pierwszy odcinek „Pacześ Show”?

i

Autor: Materiały prasowe

Czym zaskoczy widzów pierwszy odcinek „Pacześ Show”?

2021-09-10 14:07

Już w poniedziałek 13 września o godzinie 22:30 Comedy Central wyemituje pierwszy odcinek „Pacześ Show”. Program utrzymany jest w konwencji amerykańskiego late-night talk show. Doskonale znany widzom kanału Rafał Pacześ zapewni wieczorną rozrywkę – jedyną w swoim rodzaju!

W pierwszym odcinku Rafał Pacześ podejmie temat lekarzy i medycyny, bo jak powszechnie wiadomo – śmiech to zdrowie! Pełne humoru skecze i rozmowy z gośćmi przeplatać się będą z zabawnymi, a zarazem osobistymi historiami komika. Widzowie będą mogli przekonać się, że życie celebryty nie jest usłane różami, zwłaszcza, gdy na horyzoncie pojawiają się dolegliwości natury intymnej…

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Na kanapie w roli rozmówców Rafała Paczesia zasiądą Beata Pawlikowska oraz dr Marek Szczyt. Dzięki gościom widzowie poznają tajniki medycyny niekonwencjonalnej z najdalszych zakątków świata, a także kulisy medycyny estetycznej. W studio pojawi się również Kacper Ruciński, który zaprosi publiczność do wspólnej zabawy. Jednak czy zabawą można nazwać przeprowadzenie operacji z zamkniętymi oczami? Przekonamy się już 13 września na antenie Comedy Central.

Premierowe odcinki od 13 września w każdy poniedziałek o godz. 22:30 na antenie Comedy Central.

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć