Miley Cyrus wystąpiła z Metalliką! Artyści wykonali utwór 'Nothing Else Matters'

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/photo?fbid=393051965517490&set=pcb.393053872183966

Miley Cyrus wystąpiła z Metalliką! Artyści wykonali utwór 'Nothing Else Matters'

2021-09-10 13:35

Metallica połączyła siły z Miley Cyrus, aby zagrać kultowy utwór 'Nothing Else Matters' w programie The Howard Stern Show! Nagranie budzi wiele emocji i trudno się dziwić. Już nagranie wersji Miley odbiło się szerokim echem.

Wersja Cyrus, która pojawiła się na albumie 'The Blacklist', była pierwszym z ponad 50 coverów, który pojawił się na specjalnym krążku. Wybór Miley raczej nie dziwi, ponieważ już jakiś czas temu Lars Ulrich chwalił wokalistkę, deklarując , że jest 'oszołomiony' jej wykonaniem numeru Temple Of The Dog, na koncercie wspominającym Chrisa Cornella. W końcu wokalistka spotkała się z zespołem na scenie! Jak wypadło wykonanie?

EskaROCK Live - zapowiedź koncertu Happysad

Miley Cyrus wykonała z Metalliką kultowe 'Nothing Else Matters'

Wokalistka wystąpiła z zespołem w programie Howarda Sterna, co z pewnością może przypominać akcję sprzed kilku lat, gdy razem z zespołem wystąpiła Lady Gaga. Czy to wykonanie przebije poprzednią akcję? Oceńcie sami:

Na profilach Metalliki, można znaleźć także zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia oraz prób. Reedycję kultowego 'Black Albumu' oraz specjalny krążek 'The Blacklist', można kupić w sklepach oraz przez oficjalną stronę Metalliki.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu