Czy Pol'and'Rock Festival 2021 się odbędzie? Jest oficjalne oświadczenie Jurka Owsiaka

i

Autor: freeimages.pl/Marcus Österberg

Czy Pol'and'Rock Festival 2021 się odbędzie? Jest oficjalne oświadczenie Jurka Owsiaka

2021-03-16 9:46

Od 2020 roku, festiwale i imprezy masowe praktycznie nie istnieją i wygląda na to, że jeszcze przyjdzie nam poczekać na powrót do rzeczywistości sprzed pandemii. Jest jednak nadzieja, ponieważ Jurek Owsiak się nie poddaje i ciężko pracuje nad zorganizowaniem Pol'and'Rock Festivalu. Pojawiło się specjalne oświadczenie.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, a branżę eventową praktycznie zmiotła z powierzchni ziemi. Eksperci twierdzą, że powrót do rzeczywistości sprzed pandemii potrwa sporo czasu, jednak Jurek Owsiak nie traci nadziei i cały czas walczy o to, aby Pol'And'Rock Festival 2021 doszedł do skutku! Szef WOŚP wydał specjalne oświadczenie na temat tegorocznej edycji imprezy. Czy jest szansa, że festiwal się odbędzie?

Co tam w środku gra? - Kult

Jurek Owsiak wydał specjalne oświadczenie na temat Pol'And'Rock Festival 2021. Czy jest szansa, że impreza się odbędzie?

Na swoich social mediach, Jurek Owsiak opublikował specjalne oświadczenie, w którym zapewnia, że ciężka praca nad festiwalem trwa:

Wielu z Was pyta, więc odpowiadamy. Tak, w pełni sił przygotowujemy się do 27. Pol’and’Rock Festival, czyli Pol’and’Rock Festival. Tak jak w ubiegłym roku, nawet na 5 minut nie zwalniamy, a nawet jeszcze bardziej, nauczeni ubiegłorocznym doświadczeniem, przygotowujemy się do 3 dni bycia razem z Wami.

Nasze plany opieramy na realnych przepisach, możliwościach i rozsądnych decyzjach, które możemy podejmować i wprowadzać w czyn w czasach pandemii (…) Coraz częściej w Polsce i nie tylko w Polsce odbywają się imprezy muzyczne, w czasie których publiczność jest zdyscyplinowana, wspólnie z organizatorem współtworzy takie przedsięwzięcie i przestrzega wszystkich zasad, chociażby przebywania na wytyczonych przestrzeniach. Na tym opieramy nasze całe planowanie festiwalowe. Przez 26 lat stworzyliśmy niezwykłą, myślę, że jedyną taką publiczność, która gotowa jest przyjąć wszelkie wyzwania i pomysły na zorganizowanie Pol’and’Rock. Rozmawiamy z artystami, którzy w pełni rozumieją naszą filozofię, akceptują ją, a nawet powiem więcej, są zaszczyceni, że biorą w tym wydarzeniu udział tworząc razem z nami jedyne takie braterskie spotkanie.

Tym których cieszy taka nasza postawa: nie rezygnujemy i walczyć do samego końca – bardzo dziękujemy. Wasze wsparcie jest nam niezwykle potrzebne. Tym, którzy uważają, ze to takie czcze gadanie powiemy tak jak przy Finale – macie prawo tak myśleć, ale nie przeszkadzajcie, nie hejtujcie, bo nie ma po co, a jak zrealizujemy Festiwal i będziecie mieli okazje nas wysłuchać, to bawcie się dobrze.

Całość możecie przeczytać w poście poniżej:

27. edycja Pol’and’Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku w Kostrzynie nad Odrą. Wśród potwierdzonych artystów są między innymi:  Limp Bizkit, Clutch, While She Sleeps, The Exploited i Dropkick Murphys.

Sonda
Jak oceniasz Jerzego Owsiaka?