Czy Cliff Williams powróci do AC/DC? Artysta skomentował sytuację

i

Autor: screen: https://youtu.be/ga5qfM2-kog

Czy Cliff Williams powróci do AC/DC? Artysta skomentował sytuację

2021-01-28 13:13

Nowa płyta AC/DC cieszy wszystkich fanów i z pewnością sam zespół, który po kilku latach przerwy i różnych zawirowań, w końcu doszedł do porozumienia i zrealizować pełnoprawny album. Wiele osób się zastanawia, czy grupa powróci w ostatnim składzie, czy coś się zmieni. Na ten temat wypowiedział się Cliff Williams.

Nowa płyta AC/DC cieszy fanów i sam zespół, który po latach zebrał się i nagrał krążek w swoim klimacie. Czy to oznacza koncerty? Z pewnością, gdy oczywiście pozwoli na to sytuacja na świecie. W jakim składzie będą odbywać się wydarzenia? Kto stanie na scenie obok Angusa Younga i Briana Johnsona? Co z obecnością Cliffa Williamsa? Na to zagadnienie odpowiedział sam zainteresowany.

Co tam w środku gra? - The Cure

Czy Cliff Williams wróci do AC/DC? Muzyk odpowiedział 

W wywiadzie dla magazynu 'Bass Player' Williams wyjawił:

Też myślałem, że to koniec. Rozmawiałem z Angusem na trasie „Rock Or Bust” i powiedziałem mu, że nadszedł mój czas. Po trasie udaliśmy się do domów i tyle. Ale kilka temu Angus i Sony zapytali, czy byłbym zainteresowany nagraniem albumu dla Malcolma. Na początku 2020 roku zebraliśmy się i graliśmy próby, żeby zobaczyć jak to wypadnie i było bajecznie. Zespół grał świetnie i zaczęliśmy rozmawiać, czy jesteśmy gotowi zagrać parę koncertów. Wszyscy się zgodzili, ale potem, oczywiście, nadszedł lockdown. Mamy nadzieję, że wkrótce się on skończy, bo bardzo chcielibyśmy zagrać parę koncertów.

Pozostaje tylko czekać na poprawę sytuacji na świecie.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?