Czesław Niemen nie zmarł na raka? Tak twierdzi córka artysty

i

Autor: screen: https://youtu.be/gYJix_D1qjM

Czesław Niemen nie zmarł na raka? Tak twierdzi córka artysty

2021-01-29 12:09

Śmierć Czesława Niemena była ogromną stratą dla świata muzyki w Polsce i do dziś trudno się z nią pogodzić. Jak wyjawiła córka artysty, bezpośrednią przyczyną śmierci nie był nowotwór.

Czesław Niemen był postacią, która za życia uznawana była za legendę, a po śmierci jeszcze więcej osób doceniło jego dorobek, często odnosząc się do jego twórczości. Czesław Niemen odszedł 17 stycznia 2004 roku i jak twierdzi jego córka, bezpośrednią przyczyną zgonu wcale nie był nowotwór.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Przyczyną śmierci Czesława Niemena nie był nowotwór? Tak twierdzi jego córka

W wywiadzie dla magazynu Viva, Natalia Niemen wyznała, że według jej opinii, jej ojciec nie zmarł na raka. Jak zacytował Onet:

Mamy przekonanie, że gdyby nie wymiana okien na korytarzach warszawskiego szpitala onkologicznego w styczniu, po których przewożono pacjentów, w tym i mojego tatę, żyłby do dzisiaj. Ojciec po takiej jednej przejażdżce na wózku dostał zapalenia płuc i zapadł w śpiączkę. Po około 10 dniach zmarł.

Według oficjalnych przekazów, Czesław Niemen zmagał się z nowotworem układu chłonnego, który próbował zwalczać medycyną naturalną.