Była żona Phila Collinsa wyprzedaje złote płyty artysty za bezcen. To zemsta na artyście!

i

Autor: screen: https://youtu.be/IeDMnyQzS88

Była żona Phila Collinsa wyprzedaje złote płyty artysty za bezcen. To zemsta na artyście!

2021-01-29 11:14

Rozstania bywają ciężkie i wie coś o tym z pewnością Phil Collins, który jest na ścieżce wojennej ze swoją byłą żoną. Po eksmisji kobiety z willi, ta postanowiła sprzedać złote płyty artysty i to za śmieszne kwoty.

Rozstania bywają trudne i bolesne, o czym z pewnością wie Phil Collins, który jakiś czas temu rozstał się ze swoją żoną Orianne Cevey. Związek miewał już burzliwe momenty, bo w 2008 roku małżeństwo się rozwiodło, a przy rozstaniu Orianne dostała 46 milionów dolarów. Para zeszła się w 2016 roku, jednak problemy narastały, a dodatkowo kobieta wzięła ślub potajemnie przed Collinsem i nie chciała się wyprowadzić z willi muzyka na Florydzie. Gdy Phil postanowił eksmitować Orianne, ta postanowiła się zemścić.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Żona Phila Collinsa mści się na muzyku. Na sprzedaż trafiły złote płyty artysty i to za śmieszne pieniądze

Orianne Cevey wyprowadza się z domu, jednak zabiera ze sobą rzeczy, które dla wielu fanów, mogą być wyjątkowo cenne. Kobieta nie zamierza jednak brać ich ze sobą, a wszystko pójdzie pod młotek! 

Do domu aukcyjnego na Florydzie, trafiły między innymi złote płyty Collinsa, które wyceniono na komiczne kwoty. Na przykład, za 50 dolarów można kupić złotą płytę Roberta Planta 'The Principle of Moments', którą Collins wydał w swojej wytwórni. Dodatkowo, za równie śmieszne kwoty wystawiono dyplomy za przyznane dla muzyka nagrody. 

Collins nie komentuje sprawy, jednak raczej nie jest zadowolony z obrotu sytuacji.