Cyberpunk 2077 - gra doczeka się własnej monety, która będzie środkiem płatniczym w jednym miejscu na świecie

i

Autor: Screen: https://youtu.be/LembwKDo1Dk

Cyberpunk 2077 - gra doczeka się własnej monety, która będzie środkiem płatniczym w jednym miejscu na świecie

2020-12-30 9:33

Cyberpunk 2077 nie ma ostatnio łatwo, jednak twórcy mają cały czas niespodzianki dla graczy i fanów tytułu. Ogłoszono, że pojawi się specjalna moneta kolekcjonerska, która będzie nawiązywać do gry. Co ciekawe, będzie to środek płatniczy akceptowany tylko w jednym miejscu na świecie.

Cyberpunk 2077 nie ma łatwo w ostatnich tygodniach, mimo miesięcy oczekiwań, gra okazała się niedopracowana, przez co fani są mocno zawiedzeni. Oczywiście trwają prace nad naprawą błędów, co z pewnością zajmie trochę czasu, jednak w międzyczasie ma pojawić się specjalna rzecz. Ogłoszono, że gra doczeka się własnej monety, która będzie środkiem płatniczym tylko w jednym miejscu na świecie.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Cyberpunk 2077 dostanie własną monetę! Gdzie będzie można ją kupić?

Mennica Gdańska ogłosiła, że za kilka miesięcy do rąk fanów trafi specjalna moneta, której nakład to 500 sztuk. Co ciekawe, moneta z motywem gry będzie środkiem płatniczym tylko w jednym miejscu na świecie. Monetą zapłacimy na małej wyspie Niue, która znajduje się na oceanie Spokojnym, a zamieszkuje ją 1500 osób.

250 sztuk trafi do sprzedaży dla fanów, a drugie 250 sztuk pojawi się tylko na rynku kolekcjonerskim. Każda moneta posiadać będzie specjalny certyfikat autentyczności oraz zapakowana zostanie do drewnianego pudełka. Poniżej możecie zobaczyć, jak będzie wyglądać moneta Cyberpunk 2077:  

Cyberpunk 2077 nadal dostępny jest w sprzedaży, z wyłączeniem sklepu PlayStation Store.