The Struts i Paris Jackson

i

Autor: The Struts / screen z YouTube: The Struts The Struts i Paris Jackson

Córka Michela Jacksona nagrała singiel z legendarnym zespołem!

2021-04-26 12:13

Córka Michela Jacksona nie przestaje zaskakiwać i szokować swoich fanów, ale też tych, którzy śledzą jej karierę ze względu na postać jej ojca. Tym razem jest to bardzo pozytywne zaskoczenie powodowane twórczością Paris Jackson, która postanowiła, że nawiąże współpracę z naprawdę legendarnym i lubianym na całym świecie zespołem. Ta kooperacja już zbiera swoje żniwo w postaci setek tysięcy komentarzy - jesteście ciekawi z kim współpracuje gwiazda?

To prawdziwa mieszkanka wybuchowa muzyki sprzed dekad z brzmieniem XXI wieku. Utwór Low Key in Love, bo o nim mowa, oddaje w pełni niezapomniany klimat przydrożnych barów i makro klubów, które zapewne pamięta nieco starsze pokolenie. Słuchając tej piosenki rzeczywiście można teleportować się do zupełnie innego wymiaru. 

Paris Jackson i piosenka Low Key in Love

Paris Jackson i jej piosenka Low Key in Love, która powstałą we współpracy z legendarnym zespołem The Struts, staje się powoli jednym z hitów kwietnia 2021 roku. Muzycy zaprosili do współpracy w studio córkę Michela Jacksona i w wyniku tego powstał na prawdę wyjątkowy muzyczny numer! Jak wyjaśnia  Luke Spiller z The Struts, cały pomysł zrodził się całkiem nie dawno i zupełnym przypadkiem, kiedy to ten postanowił udać się na randkę w Los Angeles. Tam właśnie spędził wyjątkowy czas w klimatycznym barze, który wiernie odwzorowywał klimat nad 70. ubiegłego wieku. 

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21

Utwór wraz z teledyskiem trafił do sieci 16 kwietnia 2021 roku i od tego czasu zdążył otrzymać już ponad 5, 2 tysiąca pozytywnych reakcji. Oprócz tego wide w serwisie YouTube obejrzał ponad 108 tysięcy osób na całym świecie. 

Paris Jackson i zespół The Struts nawiązali współpracę 

Paris Jackson i zespół The Struts nawiązali współpracę, a jej okoliczności komentuje w rozmowie z dziennikarzami Luke Spiller - Wszedłem do studia i wyjaśniłem, że potrzebujemy piosenki, która pokaże esencję uczucia, gdy przekraczasz próg baru i chłoniesz jego atmosferę. Padł pomysł, by był to duet. Wtedy przypomniałem sobie o świetnym akustycznym secie Paris Jackson, który miałem przyjemność oglądać tamtej nocy, gdy odbywała się rzeczona randka. Wewnętrznie czułem, że nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego napisałem do niej. Nasza współpraca musiała być zapisana w gwiazdach. Paris sprawiła, że piosenka nabrała zupełnie nowego wymiaru i ożywiła całą historię - tak mówi o kooperacji z córką gwiazdora muzyk. Piosenka rzeczywiście wiernie oddaje klimat ubiegłego wieku, a jeśli i Wy jesteście cieki jak brzmi, to koniecznie sprawdźcie to już teraz! 

Sonda
Paris Jackson - podoba Ci się jej nowa piosenka z zespołem The Struts?