Corey Taylor wspomniał o nałogu, ktory było mu najtrudniej rzucić

i

Autor: screen: https://youtu.be/VpATBBRajP8

Corey Taylor wspomniał o nałogu, ktory było mu najtrudniej rzucić

2021-01-07 8:39

Corey Taylor miał w swojej karierze momenty, które spokojnie można nazwać zakrętami. Obecnie wokalista Slipknota jest czysty, jednak z jednym nałogiem nie może sobie poradzić. Co tak ciężko jest rzucić?

Corey Taylor miał w swojej karierze takie momenty, które można nazwać zakrętami. Frontman Slipknota zmagał się z uzależnieniami, jednak jak zapewniał już wiele razy, jest czysty i stara się żyć w spokoju. Niestety, jest jedna rzecz, od której Corey nie może się uwolnić. Co tak ciężko rzucić?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Corey Taylor opowiedział o uzależnieniu, z którego do dzisiaj nie może się wyleczyć

W wywiadzie dla magazynu 'Kerrang!', Corey opowiedział o swoich postanowieniach noworocznych. Okazuje się, że frontman Slipknota ma jeden nałóg, którego w ogóle nie może się pozbyć. Jak sam powiedział:

Chce rzucić cukier! Takie jest moje postanowienie – zredukować go do zera. Powiem ci coś. To najtrudniejsza rzecz do rzucenia. Rzuciłem palenie, rzuciłem picie, rzuciłem narkotyki. Wszystko to rzuciłem. Ale tego nie potrafię rzucić. Może dlatego, że mam dzieci i ciągle w pobliżu znajdują się jakieś cukierki. Poza tym jestem szalonym łakomczuchem. Raz naładowałem do czerwonego kubka masło orzechowe, wsypałem pół torby M&M’sów i jadłem to niczym płatki owsiane. Nie jestem amatorem. Jestem profesjonalnym tłuściochem.

Być może uda się odstawić cukier niedługo, skoro Slipknot pracuje nad nową płytą, to może Corey nie będzie myślał o jedzeniu słodkości.