Corey Taylor wskazał najlepszy album heavy metalowy. To dobry wybór

i

Autor: screen: https://youtu.be/QBK6xymmKHM

Corey Taylor w mocnych słowach o Kanye Weście: Je*any idiota!

2022-03-08 11:37

Corey Taylor znany jest ze swojego ciętego języka i jak widać, chyba nie za bardzo lubi Kanye Westa, który jest dosyć ekscentryczny. Lider Slipknota, skomentował zachowanie Kanye'go, który zdecydował się na nietypową dystrybucję swojego nowego albumu.

Corey Taylor wiele razy pokazał, że ma bardzo cięty język, głównie wtedy gdy wyraża swoje zdanie. Niedawno lider Slipknota wypowiedział się na temat dystrybucji nowego albumu Kanye'go Westa. Jak stwierdził wokalista, jest to totalnie idiotyczna akcja, która pogrąży rapera.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Corey Taylor w mocnych słowach o Kanye Weście: Je*any idiota! Chodzi o dystrybucje jego nowego albumu

Corey wypowiedział się na temat faktu, że album 'Donda 2', zostanie wydany na specjalnych urządzeniach streamingowych Westa, które kosztują 200 dolarów. Jak stwierdził lider Slipknota:

To jak wypuszczanie wszystkich części do samochodu, wysyłanie ich do domów ludzi, pójście tam i stwierdzenia: „Masz darmowy samochód, teraz musisz tylko wymyślić, jak go złożyć”. Błędnie zakładasz, że publiczność ma takie same możliwości i taką samą technologię jak ty. Jesteś j***banym idiotą, że tak robisz. Serio? To nie działa w ten sposób. Myślenie, że to mądre posunięcie, pokazuje tylko, jak zagmatwanym i oderwanym od rzeczywistości człowiekiem jest Kanye West. Kiedy masz tyle pieniędzy i tylu ludzi wokół siebie, którzy mówią ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, twoja koncepcja rzeczywistości po prostu wylatuje przez pie**olone okno.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]