Coldplay

i

Autor: Leo Marinho / Splash News/EAST NEWS

Coldplay w Polsce?! Fani odkryli tajemnicze banery w naszym kraju

2021-10-14 13:39

Koncerty Coldplay za każdym razem przyciągają tłumy wiernych fanów. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie zawita do Polski, by zaprezentować swój nowy materiał przed polską publicznością. Fani grupy zauważyli banery w Warszawie, które nie pozostawiają żadnych złudzeń. Kiedy koncert Coldplay w Polsce?

Coldplay w Polsce to spełnienie marzeń wszystkich fanów. Brytyjski zespół muzyczny przygotowuje się właśnie do wielkiej premiery albumu Music of the Spheres, na którym gościnnie pojawi się między innymi Selena Gomez. Wydaniu kolejnego albumu studyjnego Coldplay, z którego pochodzi singiel Higher Power, ma towarzyszyć wielka trasa koncertowa, w ramach której grupa zawita również do Polski. Czujni fani Chrisa Martina i pozostałych członków Coldplay odkryli, że w Warszawie pojawiły się multimedialne banery sugerujące, że jedna z najpopularniejszych formacji muzycznych na świecie powróci do naszego kraju po kilkuletniej przerwie. Informację tę przekazali również administratorzy polskiego fanklubu zespołu. Kiedy można spodziewać się oficjalnej informacji i tym samym poznania dokładnej daty koncertu Coldplay w Polsce?

Sonda
Coldplay - jesteś fanem zespołu?

Coldplay w Polsce

Zgodnie z zapowiedziami Coldplay oficjalna informacja dotycząca nowej trasy koncertowej zespołu ma się pojawić w czwartek, 14 października, o godzinie 14:00. Wszystko wskazuje na to, że na liście krajów znajdzie się również Polska. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy brytyjska grupa zawita do nas ze swoim show. Pewne jest natomiast jedno - jeśli nie chcecie przegapić Coldplay na żywo, bądźcie czujni. Bilety na pewno rozejdą się w ekspresowym tempie!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Źródło: Coldplay w Polsce?! Fani odkryli tajemnicze banery w naszym kraju