Co tam w środku gra? Serj Tankian - Elasticity (UNBOXING)

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Co tam w środku gra? Serj Tankian - Elasticity (UNBOXING)

2021-04-02 9:43

Serj Tankian od dłuższego czas podkreślał, że nie powstanie nowa płyta System Of A Down, a utwory, które szykował na krążek grupy, pojawią się na jego solowym wydawnictwie. W końcu pojawił się album w wersji fizycznej i sprawdziliśmy, jak został wydany. Zobaczcie nasze nagranie w cyklu 'Co tam w środku gra?'

Serj Tankian postanowił znowu iść własną ścieżką i numery szykowane na nowy album SOAD, wydane zostaną na solowej EPce artysty. Wydawnictwo 'Elasticity', ukazało się 19 marca i jak dotąd promowane jest dwoma singlami. Jak została wydana EPka Serja, który od czasów albumu 'Harakiri', nie wydał rockowej płyty.

Serj Tankian - Elasticity (UNBOXING) - zobaczcie jak wydano najnowszy album wokalisty

Jak powiedział Serj Tankian o krążku:

„Gdy kilka lat temu rozważaliśmy nagranie nowych rzeczy pod szyldem System Of A Down, przygotowałem kilka numerów w klimacie rockowym. Ponieważ jednak nie udało nam się skończyć prac jako SOAD, postanowiłem wydać te piosenki pod własnym nazwiskiem”

Na 'Elasticity' znalazło się pięć utworów, wersja CD i cyfrowa ukazała się 19 marca, z kolei winyl pojawi się 30 kwietnia.

Tracklista:

ElasticityYour MomRumiHow Many Times?Electric Yerevan

Album możecie znaleźć w serwisach streamingowych, a poniżej w naszym cyklu 'Co tam w środku gra?', możecie sprawdzić, jak wydano 'Elasticity':

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)