Co tam w środku gra? Royal Blood - Typhoons (UNBOXING)

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Co tam w środku gra? Royal Blood - Typhoons (UNBOXING)

2021-05-10 13:41

Nowa, wyczekiwana przez fanów, trzecia płyta Royal Blood, 'Typhoons' i wszystko wskazuje, że będzie to dzieło definiujące rockową scenę 2021 roku. Cztery single z wydawnictwa ("Trouble's Coming", "Typhoons", "Limbo" i "Boilermaker") już odcisnęły swe piętno, stając się radiowymi przebojami, także w USA, i gromadząc kolejne 50 milionów streamów. Dziennikarze, którzy już mieli okazję wysłuchać materiału, nie mają wątpliwości, że to najlepszy album w dorobku duetu.

Kiedy Mike Kerr i Ben Thatcher zaczęli pracę nad nowym albumem, dokładnie widzieli, co chcą stworzyć. Postanowili wrócić do korzeni, do muzyki, którą grali zainspirowani takimi artystami jak Daft Punk, Justice czy Phillipe Zdara z Cassius. Ponadto, tak jak przy debiucie, chcieli wrócić do podstaw, do ekscytującego, surowego i oryginalnego grania.

Poza znanymi już singlami, na płycie znalazł się zapierający dech w piersiach, pełen ognia i metalicznego groove'u numer "Who Needs Friends" z kategorii "nie bierzemy jeńców". Swoje najnowsze inspiracje Royal Blood przełożyli na przepuszczony przez vocoder głos w "Million & One" czy tworząc hiper-agresywne brzmienie w stylu Prince'a w "Mad Visions". Na finał pojawia się niespodzianka w postaci pięknej, fortepianowej ballady "All We Have Is Now", która przypomina, by żyć chwilą.

Royal Blood- Typhoons (UNBOXING) - Co tam w środku gra?

W naszym cyklu 'Co tam w środku gra?', postanowiliśmy sprawdzić, jak najnowszy album Royal Blood został wydany. Jest to pozycja limitowana, czy została także limitowanie wydana? Kopertowe wydanie, jednak nie byle jakie, zobaczcie, jak został wydany krążek Royal Blood:

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons