Co tam w środku gra? Luxtorpeda - Elektroluxtorpeda (UNBOXING)

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Co tam w środku gra? Luxtorpeda - Elektroluxtorpeda (UNBOXING)

2021-05-07 10:57

W 2020 roku dostaliśmy od Luxtorpedy album 'ANNO DOMINI MMXX', który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów. Z okazji 10-lecia debiutanckiej płyty zespołu, do sprzedaży trafiło wydawnictwo, które zawiera specjalne wersje znanych numerów grupy.

Luxtorpeda wydała w 2020 roku album 'ANNO DOMINI MMXX', który promowany był singlami: 'Hołd', 'Cel' i 'Ekoplan'. Nie minął rok i zespół wydał kolejny krążek, który można nazwać jubileuszowym wydawnictwem. Z okazji 10-lecia debiutanckiej płyty, zespół postanowił wydać krążek 'Electroluxtorpeda', na którym znalazły się nowe wersje znanych piosenek grupy. Jak wydano album? Sprawdziliśmy to w naszym cyklu 'Co tam w środku gra?'.

Co tam w środku gra? Luxtorpeda - Elektroluxtorpeda (UNBOXING)

Luxtorpeda przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze płyty wydawane są z ogromną starannością, co cieszy też fanów grupy. Sam zespół tak opisał płytę:

Ponownie nagrane znane i lubiane utwory z repertuaru Luxtorpedy w zupełnie nowych aranżacjach. Nowe oblicze Luxów można nazwać ELEKTRO.

Do nagrań zaproszono gości: DJ.BRK współproducenta płyty oraz sekcję dętą: Tomasz mazur, Józef Zatwarnicki, Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem do utworu WILKI DWA czuwał Henryk "HENIO" Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę. Wlepki oraz naszywkę na koszulki zaprojektował "ESKAER".

Okładka płyty to zasługa od lat współpracującego z zespołem Macieja "ZUCHA" Mazurka, który dzięki niesamowitym zdjęciom Adama Polańskiego, Bruno Friedricha i DJa BRK stworzył doskonała ilustrację do kosmicznej muzyki.

Jak wydano krążek i jakie są tam niespodzianki? Tego dowiecie się z naszego unboxingu:

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)