Co tam w środku gra? Kult - Pol'And'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Co tam w środku gra? Kult - Pol'And'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

2020-12-18 12:40

Wyjątkowy koncert, niemal milionowa publiczność i jeden z najbardziej wyjątkowych koncertów w historii Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Niezwykły występ formacji Kult podczas Pol’And’Rock Festival 2019 (dawniej Przystanek Woodstock) doczekał się wydawnictwa. Nakładem wytwórni SP Records oraz firmy Złoty Melon ukazał się dwupłytowy album CD wraz z DVD oraz wydawnictwo winylowe. Zobaczcie, jak zostały wydane specjalne płyty.

Blisko milionowa publiczność śpiewająca z Kazikiem Staszewskim jeden z największych hitów Kultu, czyli "Mieszkam w Polsce", to coś, co trzeba koniecznie zobaczyć i usłyszeć. Legendarny polski zespół w najwyższej formie i z niesamowitą energią zawładnął gigantyczną grupą słuchaczy. Występ Kultu w nocy z 3 na 4 sierpnia 2019 roku zgromadził bowiem rekordową festiwalową publiczność – według niektórych szacunków uczestniczyło w nim niemal milion osób.

Przez całe 106 minut i 24 sekundy Kazik i jego załoga trzymali nas wszystkich za rock’and’rollowego ryja, przez sekundę nie zeszli z tego poziomu, łojąc tylko te najlepsze, niełatwo wybrane kawałki, aż do samego końca tego niezwykłego koncertu – mówi Jurek Owsiak. – Kto był, ten wie, jak wyglądało to absolutnie wyjątkowe, przedpandemiczne wydarzenie w czasach, kiedy era rock’n’rolla była żywa, a koncerty mogły być organizowane.

Co tam w środku gra? Kult - Pol'And'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

W naszym cyklu 'Co tam w środku gra', przedstawiamy dla was specjalne wydawnictwo Kultu z Pol'And'Rock Festival 2019. Jak zostal wydany box CD/DVD i jak prezentuje się specjalny winyl? To znajdziecie w naszym materiale:

Co tam w środku gra? - Kult