Keitch Richards bardzo szczerze o 60-leciu The Rolling Stones. Co się wydarzy?

i

Autor: FOTO: ESKA ROCK foto: Eska ROCK

Co tam w środku gra? Keith Richards And The X-Pensive Winos: Live at the Hollywood Palladium (UNBOXING)

2020-11-23 8:42

15 grudnia 1988 roku Keith Richards i jego niezrównany zespół, The X-Pensive Winos, zagrali w Hollywood Palladium. Był to przedostatni koncert na trasie po 12 miastach w USA i niezapomniany wieczór. Po raz pierwszy w historii ten legendarny koncert będzie dostępny w wersji limitowanego box setu.

Keith Richards dowodzi swoim absolutnie wyjątkowym zespołem grając takie klasyki jak: ‘Take It So Hard’, ‘Make No Mistake’ oraz utwory Stonesów: ‘Happy’ i ‘Connection’. Wszystko to będzie dostępne na różnych nośnikach: CD, winyle (podwójne wydanie), w streamingu oraz w wersji boxsetu. Na tym ostatnim właśnie ukażą się 3 nigdy nie wydane utwory: ‘Little T&A’, ‘You Don’t Move Me’ oraz ‘I Wanna Be Your Man’ Lennona i McCartney’a.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Co tam w środku gra? Keith Richards And The X-Pensive Winos: Live at the Hollywood Palladium. Pokażemy wam, jak wydano ekskluzywny box 

“The real stuff” - właśnie tak Keith Richards określa The X-Pensive Winos.

“Chciałbym podziękować wszystkim tym zwariowanym facetom w tym pięknym zespole. To jest to co kocham. Wiem to dobrze.”  

Keith tworzył główny trzon zespołu między 1987 a ‘88 rokiem, w trakcie nagrywania ‘Talk Is Cheap’. Skład na pierwszej trasie składał się ze znakomitych muzyków ówczesnej sceny: gitarzysta Waddy Wachtel (Everly Brothers, Fleetwood Mac, Linda Ronstandt, Stevie Nicks), perkusista Steve Jordan (wieloletni współpracownik Keitha), basista Charley Drayton, klawiszowiec Ivan Neville (współpracownik Rolling Stones), wokalistka Sarah Dash, no i na saksofonie, jedyny w swoim rodzaju, wieloletni współpracownik The Rolling Stones: wspaniały Bobby Keys!

Live At The Hollywood Palladium ukazuje się jako specjalny box set, wydany w przepięknej oprawie owiniętej czarną wełnianą repliką koszulki z trasy, które sprzedawane były tego wieczora. To właśnie w naszym cyklu ''Co tam w środku gra?'', pokażemy wam, jak został wydany specjalny box. To nie jest zwykły deluxe winyl, to coś dużo dużo więcej. Ogromny box ze specjalnymi gadżetami i rzeczami, które nawiązują do specjalnego koncertu. Co oprócz winyli, CD i DVD znajdziecie w środku? Zobaczcie w naszym nagraniu:

Co tam w środku gra? Keith Richards