Jak poznałem waszą matkę_plakat

i

Autor: Materiały prasowe

quizy

Co pamiętasz z serialu "Jak poznałem waszą matkę"? Obowiązkowo komplet punktów w quizie dla fanów

2024-06-14 11:42

Sitocimy to ten typ produkcji, po który sięgamy, gdy chcemy się nieco odprężyć, pośmiać, pooglądać losy tych, które niekiedy mogłyby być równie dobrze naszymi własnymi. Tak z pewnością można powiedzieć o kultowej już produkcji "Jak poznałem waszą matkę", które swego czasu biła rekordy popularności - czy dobrze ją pamiętasz? Sprawdź!

Przełom lat 90. i 2000. był świetnym czasem dla produkcji, typu sitcom. Krótkie, komediowe produkcje, skupiające się na losach, codziennych przygodach określonej grupy bohaterów, z którymi widzowie mogli się łatwo utożsamić, powstawały w tym okresie czasu na niemal masową skalę. Przyjaciele, Teoria wielkiego podrywu, The Office, Jak poznałem waszą matkę czy nasze rodzime, by wymienić chociażby Świat według Kiepskich, Miodowe Lata czy Graczyków. Tym razem jednak wzięliśmy na tapetę amerykański klasyk, czyli wspomniany już serial, którego głównymi bohaterami byli Ted Mosby, Marshall Eriksen, Lily Aldrin, Barbey Stinson i Robin Scherbatsky.

TOP10 najlepszych koreańskich filmów i seriali | To Się Kręci #25

"Jak poznałem waszą matkę" - quiz z serialu

Jak poznałem waszą matkę zadebiutował na antenie stacji CBS 19 września 2005 roku. Produkcja szybko zdobyła zainteresowanie, a to na fali sentymentu do Przyjaciół, którego emisja zakończyła się zaledwie rok wcześniej. Ostatecznie powstało jej dziewięć sezonów, na które złożyło się ponad 200 odcinków - w toku całej historii widzowie poznawali drogę do momentu, aż Ted poznał tytułową "matkę". Ostatni odcinek sitcomu został wyemitowany 31 marca 2014 roku, a więc już za chwilę minie 10 lat od premiery finałowego odcinka, który wzbudził spore kontrowersje!

To dobry moment, by przypomnieć sobie ten serial - a może wcale nie musisz, bo już go dobrze znasz? Sprawdź się w quizie:

Pamiętasz serial "Jak poznałem waszą matkę"? Quiz z jednego z najpopularniejszych sitcomów na świecie!

Pytanie 1 z 10
Jaki kierunek studiował Marshall?
Przystań Kryzys w Miłości. SZKUTA MÓWI