Co Axl Rose myślał o Nirvanie? Zdradził to Gilby Clark

i

Autor: screen: https://youtu.be/hTWKbfoikeg

Co Axl Rose myślał o Nirvanie? Zdradził to Gilby Clark

2021-01-25 9:31

Od lat mówiło się, że Axl Rose nie przepadał za Nirvaną, jednak jak się okazuje, była to jedna z wielu plotek na temat wokalisty. Okazuje się, że Axl miał dobre zdania na temat Nirvany i całej sceny grunge'owej. Zdradził to niedawno Gilby Clark.

Czytając gdzieś różne artykuły czy wywiady, można było odnieść wrażenie, że Axl Rose nie przepadał nigdy za Nirvaną. Okazuje się, że to jedna z wielu plotek, które pojawiały się na przestrzeni lat. Co Axl myślał o Nirvanie i scenie grunge? O tym postanowił opowiedzieć Gilby Clark.

Co tam w środku gra? - The Cure

Co Axl Rose myślał na temat Nirvany? Okazuje się, że miał bardzo dobre zdanie

W wywiadzie dla 'Metal Recycle Bin', Gilby Clark opowiedział o tym, jak Axl reagował na Nirvanę i cały grunge, który eksplodował w momencie, gdy GNR promowali świetnie przyjęty album 'Use Your Illusion':

Dużo się mówiło o zmianach. Axl zawsze był na czasie. Uwielbiał Nirvanę, uwielbiał Soundgarden, uwielbiał Pearl Jam. Lubił te zespoły dużo bardziej niż ja, Slash czy Duff. My dużo wolniej załapaliśmy się na te zmiany. Zaczęliśmy je dostrzegać dopiero, kiedy skończyliśmy trasę.

Był nawet taki moment, gdy Axl chciał zaprosić Nirvanę na wspólną trasę, jednak Kurt Cobain odrzucił propozycję. Lider Nirvany często też wyśmiewał Gunsów i Axla, stąd szanse na koncerty były znikome.