Clown o nowej płycie Slipknota: To nasze ostatnie pociągnięcie pędzla

i

Autor: screen: https://youtu.be/VpATBBRajP8

Clown o nowej płycie Slipknota: To nasze ostatnie pociągnięcie pędzla

2021-05-21 9:15

Nowa płyta Slipknota jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy liczą na równie dobry krążek co 'We Are Not Your Kind' z 2019 roku. Clown postanowił zdradzić kilka szczegółów, opowiadając o nowym wydawnictwie dosyć enigmatycznie.

Zespół Slipknot jest od kilku lat na fali wznoszącej, o czym może świadczyć fakt, że koncerty grupy przyciągają tłumy, a ostatnie płyty spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony fanów i krytyki. Po sukcesie krążka 'We Are Not Your Kind', grupa wzięła się ostro do pracy i teraz Clown zdradza szczegóły nowego wydawnictwa, będąc przy tym mocno enigmatyczny.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Nowa płyta Slipknota - Clown zdradza pierwsze szczegóły

W wywiadzie dla 'Download: Reloaded', Clown wyjawił pierwsze szczegóły krążka, nad którym Slipknot cały czas pracuje:

Nie mogę powiedzieć, ile piosenek nagraliśmy, ale mogę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwy i chłopaki też są szczęśliwi. Corey Taylor wzniósł się na taki poziom wokalny, jakiego jeszcze nie słyszałem, czym bardzo mnie wzrusza. Napisaliśmy świetną muzykę, a mój ulubiony wokalista świata zaśpiewał te piosenki. Po raz pierwszy wejdziemy do studia z gotowymi tekstami. Mogę powiedzieć tyle, że jesteśmy w LA, tworzymy boską muzykę i dobrze się bawimy. Wszyscy są w doskonałych nastrojach. Czy muzyka jest inna? Muzyka zawsze jest inna. Nie chcę malować cały czas tego samego obrazu. Uważam, że to ostatni album, który pokazuje to, czego szukamy. Nie nasza ostatnia płyta ale ostatnie pociągnięcie pędzla, wieńczące proces, nad którym myśleliśmy z Jimem od czasu „Vol. 3”. Myślę, że po raz ostatni chcemy to z siebie wyrzucić. Kto wie, co przyniesie przyszłość?

Nie znamy jeszcze daty premiery krążka, jednak można się spodziewać, że pierwsze ruchy promocyjne zostaną poczynione jeszcze w tym roku.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)