Barbie

i

Autor: Album Online/East News

FILMY

Była "Barbie", teraz czas na Kena? Greta Gerwig tajemniczo odpowiada

2023-12-07 14:48

Jest sukces, jest kasa, a fani mają chrapkę na więcej. O ile "Barbie 2" raczej nie powstanie, to może czas pokazać osobną historię Kena? Reżyserka tegorocznego przeboju wypowiedziała się na temat takiego filmu i... przy okazji dała nadzieję wielu widzom. Czy to oznacza, że trwają już rozmowy i doczekamy się spin-offu?

W tym roku świat filmowy zaświecił się na różowo. "Barbie" zdeklasowała konkurencję i pozostawiła ją daleko w tyle. Śmiało można powiedzieć, ze to jedna z najgłośniejszych premier i na pewno znajdzie swoje miejsce wśród oscarowych nominacji. Fanom jednak mało! I wielokrotnie pojawiały się pytania o ewentualną kontynuację. Margot Robbie podkreśliła jednak, że nie widzi sensu tworzenia drugiej części i nie zamierza wracać do roli. A gdyby tak... zostawić tytułową Barbie i skupić się na Kenie? Taka produkcja mogłaby się cieszyć naprawdę wielkim powodzeniem.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Film o Kenie powstanie? Reżyserka daje nadzieję

Greta Gerwig w rozmowie z "60 Minutes" została zapytana nie tyle o stworzenie kontynuacji, co o nakręcenie zupełnie osobnej historii Kena, w którego wcielał się Ryan Gosling. W końcu twórczyni wielokrotnie zdradzała, że było wiele pomysłów na tę postać, ale ostatecznie większość nie znalazła się w filmie "Barbie". Szkoda, żeby taki materiał się teraz zmarnował, prawda?

Znaczy, wiesz, prawda jest taka, że... no wiesz... Przekonamy się" - powiedziała Greta Gerwig

I chociaż reżyserka mogła odpowiedzieć na pytanie o spin-off stanowczym "nie", to jednak tego nie zrobiła. Czy to oznacza, że coś wisi w powietrzu? Jej komentarz nie daje odpowiedzi wprost, więc można przypuszczać, że gdzieś tam w kuluarach trwają rozmowy na ten temat. Jaki będzie ich efekt? Przekonamy się zapewne w najbliższych miesiącach. Myślicie, że film o Kenie to dobry pomysł i sprawdziłby się równie dobrze?

Źródło: Była "Barbie", teraz czas na Kena? Greta Gerwig tajemniczo odpowiada