Bruce Willis

i

Autor: Screen Youtube/Tubi

Bruce Willis w jednej z ostatnich ról! Oto zwiastun absurdalnego filmu od studia, które dało nam "Titanic 666"

2022-04-23 11:56

Bruce Willis ogłosił koniec swojej kariery. Zanim to jednak uczynił, zdążył nakręcić kilka filmów, które dopiero ujrzą światło dzienne. Jednym z nich jest niskobudżetowa opowieść o zuperzłoczyńcach od studia Tubi - tego samego, które powołało do życia horror "Titanic 666". Zobaczcie zwiastun filmu "Corrective Measures".

Bruce Willis to legendarny aktor, który w wyniku złego stanu zdrowia postanowił zakończyć karierę. Zanim jednak ogłosił zejście ze sceny, zagrał w szeregu niskobudżetowych produkcji, wśród których znalazło się właśnie "Corrective Measures" z iście gwiazdorską obsadą. O czym opowie jeden z ostatnich filmów Bruce'a Willisa?

ZOBACZ TAKŻE: Bruce Willis kończy karierę. Wspominamy najlepsze kreacje aktora. Pamiętacie te role?

Bruce Willis w jednej z ostatnich ról - zwiastun "Corrective Measures"

Akcja filmu rozgrywa się w pilnie strzeżonym więzieniu dla superzłoczyńców i wszelkiej maści cyborgów, San Tiburon. Bruce Willis wciela się tutaj w głównego bohatera, niejakiego The Lobe'a, który wchodzi w konflikt ze skorumpowanym naczelnikiem. Ten chce bowiem położyć łapska na jego ukrytej fortunie. Napięcie sięga zenitu, gdy w więzieniu zjawia się żądny zemsty złoczyńca o jakże oryginalnym i kreatywnym pseudonimie Payback.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

"Corrective Measures": kiedy premiera?

"Corrective Measures" zapowiada się zatem na ciekawego reprezentanta kina klasy B, w którym zobaczymy istną plejadę gwiazd. W obsadzie, oprócz Bruce'a Willisa, znaleźli się bowiem między innymi Michael Rooker (Marvel, "The Suicide Squad"), Dan Payne ("Watchmen"), Tom Cavanagh  ("The Flash"), Kat Ruston ("The 100"), Kevin Zegers ("Rebel") oraz Hayley Sales ("Deadpool 2").

Za scenariusz i reżyserię odpowiada doświadczony w niskobudżetowym boju Sean Patrick O'Reilly. "Corrective Measures" zadebiutuje na platformie Tubi już 29 kwietnia 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Nadchodzi najlepszy film Marvela w dziejach? Zwiastun "Thor: Miłość i grom" zachwycił fanów. Kiedy premiera?

Sonda
Lubisz Bruce'a Willisa?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Źródło: Bruce Willis w jednej z ostatnich ról! Oto zwiastun absurdalnego filmu od studia, które dało nam "Titanic 666"