Brian Johnson zaprosił Nicka Masona z Pink Floyd na przejażdżkę. Panowie jeździli Ferrari 250 GTO za 40 milionów funtów!

i

Autor: screen: https://youtu.be/B-5FpSvyvE4

Brian Johnson zaprosił Nicka Masona z Pink Floyd na przejażdżkę. Panowie jeździli Ferrari 250 GTO za 40 milionów funtów!

2021-04-07 11:11

Brian Johnson nie jest tylko wokalistą AC/DC, ale również miłośnikiem motoryzacji, co pokazuje w swoim programie. W niedawno wyemitowanym odcinku, pojawił się Nick Mason z Pink Floyd, a wszystko po to by wypróbować Ferrari 250 GTO, które jest warte 40 milionów funtów!

Brian Johnson kojarzony jest głównie jako wokalista AC/DC, jednak nie każdy wie, że ogromną pasją artysty jest motoryzacja, co odzwierciedla się także w formie programu telewizyjnego. Brian zaprasza do programu wiele znanych osób, dyskutuje o samochodach, testuje je i ogólnie często puszcza wodze fantazji. Niedawno gościem był Nick Mason z Pink Floyd, a Brian postanowił przetestować Ferrari 250 GTO, które jest warte 40 milionów funtów!

Co tam w środku gra? Keith Richards

Brian Johnson i Nick Mason pojeździli Ferrari 250 GTO. Z tym autem związana jest pewna historia

To, że panowie wsiedli do dobrego i drogiego samochodu to jedno, ale faktem jest, że z tym modelem związana jest inna historia. Dokładnie taki sam samochód zastawił Nick Mason, by sfinansować trasę koncertową Pink Floyd. Chodzi o trasę  promującą album 'A Momentary Lapse of Reason', która była wielkim sukcesem i pozwoliła zespołowi sporo zarobić, dzięki czemu Nick odkupił samochód i trzyma go w kolekcji do dziś. Zobaczcie, jak przebiegała przejażdżka z Brianem:

Mural AC/DC w Warszawie