AC/DC

i

Autor: Matriały prasowe SCREEN: https://www.youtube.com/watch?v=54LEywabkl4

Brian Johnson ocenił to, jak Axl Rose śpiewał w AC/DC

2020-11-13 12:15

Gdy Brian Johnson potrzebował odpoczynku, jako jego zastępcę w AC/DC wyznaczono Axla Rose'a. Jak po latach od tej sytuacji, wokal Axla w zespole ocenia Brian?

Gdy w 2016 roku Briana Johnsona w AC/DC zastąpił Axl Rose, nikt nie wierzył, że to się może udać. Okazało się, że Axl podołał zadaniu, a później pojawiły się także głosy, że frontman Guns N' Roses nagra z zespołem płytę. Jak po latach na całą akcję z Axlem reaguje Brian Johnson?

Co tam w środku gra? - Motorhead

Brian Johnson ocenił Axla Rose'a w AC/DC. Czy według wokalisty, frontman Guns N' Roses podołał wyzwaniu?

W wywiadzie dla ''Ultimate Classic Rock'', Brian Johnson wypowiedział się na temat Axla w AC/DC i jak się okazuje, to pozytywne słowa:

Podjął się bardzo trudnego wyzwania. Trzeba być u szczytu swoich możliwości, żeby to robić, nie ma wielu miejsc na odpoczynek. Cały czas trzeba dawać z siebie wszystko. A jemu udało się tego dokonać i to w tak krótkim czasie, co jest fantastyczne. Darzę go za to wielkim szacunkiem.

Jak widać, największy problem z Axlem w AC/DC mieli tylko fani zespołu. Przypomnijmy, że 13 listopada 2020 pojawił się album ''Power Up'', który jest pierwszym krążkiem zespołu od 6 lat.

54LEywabkl4