Borat 3 - czy powstanie kontynuacja filmu? Sacha Baron Cohen odpowiedział jednoznacznie

i

Autor: screen: https://youtu.be/LembwKDo1Dk

Borat 3 - czy powstanie kontynuacja filmu? Sacha Baron Cohen odpowiedział jednoznacznie

2021-01-26 13:10

Borat to jedna z tych postaci, która mimo upływu lat, nadal zaskakuje i szokuje. Po premierze drugiej części, pojawiały się pytania o to, czy Sacha Baron Cohen ma w planach stworzyć jeszcze jedną część, by zamknąć wszystko jako trylogię. Komik odpowiedział na to pytanie, ucinając również wszelkie spekulacje.

Borat to postać, która zapisała się na stałe w historii popkultury i w zasadzie nie trzeba oglądać pierwszej lub drugiej części, by znać wąsatego reportera z Kazachstanu. Po dobrze przyjętej drugiej części, pojawiają się pytania, czy Sacha Baron Cohen zdecyduje się na jeszcze jedną odsłonę, by zamknąć wszystko w trylogii? W końcu komik postanowił zamknąć wszelkie spekulacje, odpowiadając, jak widzi stworzenie trzeciej części filmu.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Borat 3 - czy powstanie jeszcze jedna odsłona filmu?

Cohen udzielił wywiadu Anthony’emu Masonowi w ramach programu telewizyjnego CBS This Morning, nie mogło zabraknąć pytania o kolejną część Borata, na co Cohen odpowiedział krótko:

Ech, nie. Nie mógłbym zrobić tego ponownie. Miałem wystarczająco dużo szczęścia, że udało mi się wyjść z całego zamieszania w pełni nienaruszonym. Więc… nie.

Warto przypomnieć, że podczas kręcenia drugiej części Borata, zdarzały się sytuacje, gdy Cohen bał się o swoje życie. 'Borat 2' nadal jest dostępny na platformie Amazon Prime.

Sonda
Czy Borat cię śmieszył?